Baner Lotto przy ołtarzu kościoła w Skarżysku- Kamiennej. Burza w internecie. "Chyba kolęda się nie udała"

W jednym z kościołów w Skarżysku-Kamiennej stanął baner promujący Totalizator Sportowy - napisano na grupie "Spotted: Skarżysko-Kamienna". Internauci nie zostawili na władzach parafii suchej nitki.

"Parafia Najświętszego Serca Jezusowego w Skarżysku-Kamiennej (świętokrzyskie - red.) już nie raz pokazała, że nawet ksiądz się za pieniądze modli ale sytuacja z dziś to już TRAGEDIA!!!!! Sponsorem Mszy Świętej był Totalizator Sportowy Lotto. Ciekawe czy ksiądz proboszcz zgodził się ustawić banery za 'Bóg zapłać' czy pokaźną kwotę. Ciekawe co o tym myśli biskup ordynariusz oraz Kuria Diecezjalna. Diecezja Radomska" - możemy przeczytać w poście umieszczonym na facebookowej stronie "Spotted: Skarżysko-Kamienna". 

Post ilustruje zdjęcie przedstawiające baner Lotto stojący tuż przy kościelnym ołtarzu. Później sprostowano, że Totalizator nie był sponsorem mszy, a koncertu odbywającego się w trakcie nabożeństwa. Jednak, to nie uspokoiło internautów. 

"Może za tydzień konkurs w darta sponsor PKN ORLEN", "Wystarczyłoby, żeby ksiądz z ambony podziękował", "Chyba kolęda się nie udała" - pisali internauci. 

Jak donosi portal gazeta.pl, parafia nie odniosła się do sprawy. 

TOK FM PREMIUM