Wtargnął do auta, odgryzł kobiecie kawałek ucha i uciekł jej samochodem

W nocy w Poznaniu pieszy wtargnął do przepuszczającego go na pasach auta i odgryzł, kierującej nim kobiecie kawałek ucha. Mężczyzna został zatrzymany - poinformowała w piątek policja. Wcześniej uszkodził kilka samochodów.

O niecodziennej sprawie napisał serwis epoznan.pl. Wydarzenie miało miejsce na poznańskim Dębcu w nocy z czwartku na piątek. Napastnik to 35-letni obywatel Ukrainy.

- Jadąca Citroenem kobieta zatrzymała się przed pasami, by przepuścić mężczyznę. Ten otworzył drzwi jej pojazdu, wtargnął do środka i odgryzł jej kawałek ucha - powiedziała PAP Marta Mróz z biura prasowego poznańskiej policji.

Mężczyzna wyrzucił kobietę z samochodu i odjechał. Chwilę potem wjechał w znak drogowy, porzucił uszkodzony samochód i zaczął uciekać pieszo.

Mróz podała, że policjantom udało się szybko namierzyć i zatrzymać napastnika. Okazało się też, że wcześniej mężczyzna uszkodził kilka innych samochodów.

Ukrainiec obecnie przebywa w szpitalu na obserwacji. Kobieta została opatrzona przez służby medyczne i mogła wrócić do domu.

TOK FM PREMIUM