PiS zakłada konto na TikToku. "Chcemy docierać do młodych ludzi. Będziemy aktywni i ofensywni"

Chcemy docierać do młodych ludzi, którzy coraz częściej spędzają czas na TikToku i tam w prosty, przystępny sposób informować oraz opisywać to, co dzieje się w polityce i w życiu publicznym - przekazał PAP rzecznik Prawa i Sprawiedliwości Rafał Bochenek.
Zobacz wideo

PiS założyło konto w serwisie TikTok. W pierwszym klipie europoseł Tomasz Poręba ocenia, że media społecznościowe są zalane antypisowskim przekazem i jest olbrzymie niezrozumienie tego, co PiS rzeczywiście robi, dlatego na TikToku ugrupowanie będzie mówić, jak czuje Polskę i co chce zrobić.

Bochenek podkreślił, że "PiS chce docierać do młodych ludzi, którzy coraz częściej spędzają czas na TikToku i tam w prosty, przystępny sposób informować oraz opisywać to, co dzieje się w polityce i w ogóle w życiu publicznym".

- Będzie to także okazja do prostowania fake'ów, które nagminnie zalewają dzisiaj internet i stanowią źródło dezinformacji. Z całą pewnością będziemy aktywni i ofensywni także w wirtualnym świecie. Ostatnie nasze akcje pokazały: praca i konsekwencja to droga do sukcesu. Mamy siłę, aby zwyciężać - dodał rzecznik PiS.

Posłuchaj: 

TOK FM PREMIUM