Wyszły ze szkoły i przepadły. Policja prosi o pomoc w poszukiwaniach nastolatek

W środę 15 lutego zaginęły w Krakowie dwie nastolatki. 13-letnia Hanna Pietkiewicz i 14-letnia Lara Ghafour wyszły ze szkoły i przepadły. Małopolska policja prosi o pomoc w poszukiwaniach.
Zobacz wideo

Jak informuje Komenda Miejska Policji w Krakowie, nastolatki w środę 15 lutego wyszły ze szkoły przy ul. Mazowieckiej i od tego czasu żadna z nich nie skontaktowała się z rodziną i bliskimi. Chodzi o 13-letnią Hannę Pietkiewicz i 14-letnią Larę Ghafour. 

Hanna Pietkiewicz - rysopis

Hania ma 155 cm wzrostu, bardzo szczupłą budowę ciała, niebieskie oczy i włosy brązowe, do ramion. 13-latka ubrana była w czarny płaszcz za kolana z kapturem, spodnie w grubą czarno-białą kratę i białe buty sportowe marki Fila.

Lara Ghafour - rysopis

Lara ma 160 cm wzrostu, piwne oczy, ciemne włosy do ramion. Dziewczyna nosi aparat ortodontyczny. 14-latka ubrana była w czarną kurtkę, czarne spodnie, czarną bluzę w kolorowe misie, czarne buty marki Vans. Miała czarny plecak w popielate groszki.

Osoby, które mają jakiekolwiek informacje o zaginionych proszone są o kontakt z Komisariatem Policji IV w Krakowie pod numerem telefonu 47-83-52-913 lub 47-83-51-025 albo pod numer alarmowym 112.

Posłuchaj:

TOK FM PREMIUM