Gdzie jest Adrian Klarenbach? Nieoficjalnie: Gwiazdor TVP zawieszony. Poszło o posła Zjednoczonej Prawicy

Adrian Klarenbach, czołowy prezenter państwowej telewizji, miał zostać zawieszony w obowiązkach - informuje nieoficjalnie "Fakt". Tabloid podał też przyczynę zniknięcia gwiazdy TVP Info z wizji.
Zobacz wideo

"Fakt" informuje, że Adrian Klarenbach, czołowy prezenter TVP Info, miał zostać zawieszony w obowiązkach. Dlaczego gwiazdor zniknął z wizji? -  Według nieoficjalnych źródeł powodem nieobecności Klarenbacha ma być jego rozmowa z posłem Solidarnej Polski Mariuszem Kałużnym w programie "Minęła 20" na antenie TVP Info - donosi tabloid.

Kałużny chciał się zakładać, że nikt w Polsce nie ma wyższej emerytury niż Donald Tusk. Klarenbach poprawił posła Zjednoczonej Prawicy na antenie, przytoczył dane, z których wynika, że poseł zakład przegrał.  - Fakt, że prowadzący na wizji wypomniał posłowi obozu rządowego, że mija się z prawdą, miał wywołać zdenerwowanie u jego przełożonych - pisze "Fakt". 

Adrian Klarenbach nie chciał komentować sprawy. Biuro prasowe TVP przekazało portalowi, że prezenter nie został zawieszony. Nie ujawniono jednak przyczyn jego nieobecności. Nie wiadomo też, kiedy ponownie poprowadzi program w TVP Info.

Posłuchaj podcastu!

TOK FM PREMIUM