Wystąp w "Woobie Doobie"! Koniec licytacji w środę

Wylicytuj audycję w Radiu TOK FM. Dochód zasili konto WOŚP. Zwycięzcy aukcji wystąpią w satyrycznym programie "Woobie Doobie" Wojtka Olszaka i Cezarego Łasiczki oraz poprowadzą Informacje Radia TOK FM. Koniec licytacji "Woobie Doobie" już w środę o 11.55.

Fan programu Olszaka i Łasiczki będzie współprowadził ostatnią - historyczną - godzinę pożegnalnej audycji - 10 stycznia od 22 do 23. W studiu czekać będą na niego Goście Specjalni, lampka kumysu i płyta CD z nagraniem programu. Ważna informacja dla wszystkich którzy chca spełnić marzenia o byciu radiowcem. Program można poprowadzić tylko z warszawskiego studia Radia TOK FM.

Aukcja trwa do środy 6 stycznia 2010, do godz. 11:55. Na ponad 20 godziny przed zakończeniem licytacji najwyższa proponowana cena to pięć tysięcy złotych.

Przeczytaj Informacje Radia TOK FM

Więcej czasu mają wszyscy którzy chcieliby przygotować i przeczytać Informacje Radia TOK FM. Licytacja zakończy się 11 stycznia o godz. 15:12. Zwycięzcy w przygotowaniu serwisu pomoże dziennikarz, a nagranie dostanie na płycie CD.

Dochód z aukcji zasili konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, która w tym roku zbiera pieniądze na leczenie dzieci z chorobami nowotworowymi.

DOSTĘP PREMIUM