Ewakuacja przedszkola pod Poznaniem
Ok. 100 osób - pracowników i dzieci ewakuowanych z przedszkola w Kozichgłowach pod Poznaniem. Powód: przeciążony śniegiem dach. Dzieci wróciły już do budynku. Nie stwierdzono zagrożenia.
- Pracownicy placówki zauważyli, że dach "dziwnie się zachowuje". Prawdopodobnie trzeszczał i dlatego zawiadomili służby - poinformował Radio TOK FM Sławomir Brandt, rzecznik Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej w Poznaniu.
- Dzieci i pracowników przedszkola przeniesiono do pobliskiej szkoły.
Inspektor nadzoru budowlanego nie stwierdził, by zalegający na dachu śnieg zagrażał bezpieczeństwu użytkowników obiektu.
Dziś z powodu ciężkiego, mokrego śniegu zawaliły się trzy dachy m.in. w kamienicy w Krakowie CZYTAJ WIĘCEJ
POPULARNE
NAJNOWSZE
-
TSUE wydał wyrok w sprawie o reformę polskiego sądownictwa
-
Iga Świątek wygrała z Łesią Curenko. Ukrainka skreczowała. Polka w kolejnej rundzie French Open
-
Prof. Markowski ostrzega przed "oszustwami wyborczymi, które się szykują". Jaką przewagę musi mieć opozycja w wyborach?
-
Wyrok TSUE miażdży PiS-owską reformę sądownictwa. "Znów mogą czekać nas kary"
-
Polscy ochotnicy zaatakowali terytorium Rosji? Jest komentarz Rosjan
- Ceny w maju przestały rosnąć. "To początek powrotu do inflacyjnej normalności?"
- Poszła popływać w Wiśle i już nie wypłynęła. Trwają poszukiwania młodej kobiety
- "Weaknesses" - jak sprytnie mówić o swoich słabościach
- Ziobro grzmi po wyroku. Atakuje TSUE. "Główny sąd europejski jest skorumpowany"
- Nagła zmiana pogody przed długim weekendem. IMGW: Opady, burze z gradem i ulewami