Masowy odzew na akcję pomocy dla Haiti. Mamy już 103 tys. zł

Nasi użytkownicy masowo odpowiedzieli na apel Polskiej Akcji Humanitarnej. Od ogłoszenia przez nas zbiórki pieniędzy na pomoc ofiarom trzęsienia ziemi na Haiti na konto PAH wpłynęło 103 tys. zł!

- Mamy już 103 tys. i ta suma ciągle rośnie - mówią przedstawiciele PAH. Taką sumę udało się zebrać w ciągu zaledwie sześciu godzin!

- W ciągu jednego dnia, dzięki zaangażowaniu oraz wielkiej ofiarności polskiego społeczeństwa, zebraliśmy fundusze na zakup zestawów podstawowej potrzeby. Obejmują one: artykuły higieniczne, koce i tabletki do uzdatniania wody. Zestawy zostaną zakupione na miejscu katastrofy lub w krajach ościennych i przekazane w najbliższym czasie ofiarom katastrofy - dodają.

Każdy może ufundować zestaw pierwszej pomocy dla Haiti na stronie podarnik.gazeta.pl

Pomóc można w bardzo łatwy sposób. PAH przygotowała zestawy, z których najprostszy "Zestaw pierwszej pomocy dla Haiti rozmiar L" kosztuje jedyne 30 złotych. Środki sanitarne, które się w nim znajdą, dają szansę na oddalenie groźby epidemii, która może na wyspie wybuchnąć w każdej chwili, zwiększając i tak już gigantyczne żniwo śmierci. Za 30 złotych podarowane przez Ciebie PAH będzie mogła wysłać potrzebującym 3 kostki mydła, miskę, nożyczki, krem (potrzebny na ręce poranione od odgruzowywania), pastę i szczoteczkę do zębów i żel do rąk. To dużo. W zestawie XL mieści się dodatkowo wełniany koc, a w zestawie XXL - jeszcze tabletki do uzdatniania wody.

Dziękujemy wszystkim naszym ofiarodawcom i zachęcamy do udziału w akcji.

Więcej informacji możesz znaleźć na stronie internetowej PAH

DOSTĘP PREMIUM