Zwycięzca aukcji WOŚP przeczytał swój serwis w TOK FM [WIDEO]

Wsparł Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy i wystąpił na antenie TOK FM z własną audycją;. Pan Marek - zwycięzca aukcji na Allegro, z której dochód przeznaczony został na WOŚP - wylicytował możliwość przeczytania serwisu w pierwszym radiu informacyjnym w Polsce. Poszło mu świetnie.

Zwycięzca aukcji WOŚP przeczytał swój serwis w TOK FM

- Stres jest, ale trema zawsze pomaga - mówił pan Marek tuż przed wejściem na antenę. Tremy nie było jednak słychać. Nasz gość poradził sobie jak wytrawny dziennikarz.

Jak poszło przeczytanie serwisu naszemu słuchaczowi? POSŁUCHAJ:

Serwis od początku do końca był dziełem naszego gościa. Pan Marek sam zdecydował, jakie newsy się w nim pojawią. - Wybrałem informacje, które wydawały mi się interesujące. Okazało się jednak, że mój wybór nie różni się zbytnio, od tego co Państwo na co dzień mówicie - tłumaczył świeżo upieczony prezenter.

Po kilku stresujących minutach na antenie nasz gośś wyszedł ze studia i mógł odetchnąć z ulgą. Cała redakcja nagrodziła pana Marka zasłużonymi oklaskami.

Aukcja odbyła się 11 stycznia. Słuchacze zażarcie walczyli o możliwość przeczytania serwisu na ogólnopolskiej antenie TOK FM. Z takiej możliwości chciał skorzystać między innymi Wojciech Olejniczak , ale ''neurokognitywist'' (to pseudonim pana Marka) był niepokonany. Zaoferował 5655 złotych. Pieniądze zostaną przekazane na konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

DOSTĘP PREMIUM