PKP szykuje dziesiątki dodatkowych pociągów na uroczystości

Poniżej wykaz pociągów spółek PKP Intercity i zatwierdzonych już pociągów spółek Przewozy Regionalne, które dowiozą do Warszawy uczestników uroczystości żałobnych w sobotę (w kursywie podano orientacyjne godziny kursowania, które jeszcze mogą ulec zmianie).

Pociągi dojeżdżające do Warszawy w sobotę przed godziną 12:

* z kierunku Białegostoku:

- Białystok (odj. 5.00)-Warszawa Centr. (prz. ok. 7.30) - TLK

- Białystok (odj. 6.00)-Warszawa Centr. (prz. 8.30) - TLK;

- Białystok (odj. 7.00)-Warszawa Centr. (prz. 9.35) - TLK;

- Białystok (odj. 8.00)-Warszawa Centr. (prz. 10.30) - TLK;

* z kierunku Bydgoszczy i Torunia:

- Bydgoszcz (odj. 5.14)-Toruń Gł. (odj. 6.15)-Warszawa Centr. (prz. 8.56) - TLK;

- Bydgoszcz (odj. 6.05)-Toruń Gł. (odj. 7.09)-Warszawa Centr. (prz. 9.47) - TLK;

- Bydgoszcz (odj. 7.11)-Toruń Gł. (odj. 8.15)-Warszawa Centr. (prz. 10.55) - TLK;

* z kierunku Trójmiasta:

- Kołobrzeg (odj. 16.40)-Koszalin (odj. 17.35)-Słupsk (odj. 18.48)-Gdynia Gł. (odj. 20.18)-Gdańsk Gł. (odj. 21.10)-Bydgoszcz Gł. (odj. 23.58)-Toruń Gł. (odj. 1.04)-Warszawa Centr. (prz. 4.30) - TLK;

- Gdynia (odj. 0.45)-Bydgoszcz Gł. (odj. 4.02)-Toruń Gł. (odj. 5.01)-Warszawa Centr. (prz. 8.10) - TLK;

- Gdynia Gł. (odj. 5.48)-Gdańsk Gł. (odj. 6.19)-Warszawa Centr. (prz. 11.12) - EIC;

* z kierunku Poznania i Szczecina:

- Świnoujście (odj. 21.07)-Szczecin Gł. (odj. 23.20)-Poznań Gł. (odj. 2.25)-Warszawa Centr. (prz. 6.16) - TLK;

- Poznań Gł. (odj. 5.28)-Warszawa Centr. (prz. 8.48) - TLK;

- Poznań Gł. (odj. 6.15)-Warszawa Centr. (prz. 10.01) - Inter Regio;

- Zielona Góra (odj. 4.31)-Poznań Gł. (odj. 6.25)-Warszawa Centr. (prz. 9.04) - EIC;

- Kostrzyn (odj. 3.47)-Gorzów Wlkp. (odj. 4.36)-Poznań Gł. (odj. 7.00)-Warszawa Centr. (prz. 9.55) - TLK;

- Poznań Gł. (odj. 7.37)-Warszawa Centr. (prz. 10.24) - EuroNight z Amsterdamu;

- Szczecin Gł. (odj. 5.38)-Poznań Gł. (odj. 8.00)-Warszawa Centr. (prz. 10.40) - EIC

* z kierunku Wrocławia:

- Jelenia Góra (odj. 20.17)-Wrocław Gł. (odj. 0.08)-Opole Gł. (odj. 1.10)-Częstochowa (odj. 3.00)-Warszawa Centr. (prz. 5.55) - TLK;

- Wrocław Gł. (odj. 4.15) - Łódź Kal. (odj. 8.32)-Warszawa Centralna (prz. 10.21) - Inter Regio;

- Wrocław Gł. (odj. 4.39)-Opole Gł.(odj. 5.29)-Katowice (odj. 7.09)-Warszawa Centr. (prz. 9.39) - EIC;

- Wrocław Gł. (odj. 4.48)-Łódź Kaliska (odj. 9.13)-Warszawa Centr. (prz. 11.30) - TLK;

- Wrocław Gł. (odj. 5.07)-Poznań Gł. (odj. 7.28)-Warszawa Centr. (prz. 10.12) - EIC;

- Wrocław Gł. (odj. 5.18)-Opole Gł. (odj. 6.20)-Częstochowa (odj. 8.19)-Warszawa Centr. (prz. 11.10) - TLK;

- Wrocław Gł. (odj. 6.07)-Poznań Gł. (odj. 8.28)-Warszawa Centr. (prz. 11.13) - EIC

*z kierunku Katowic:

- Bielsko Biała (odj. 23.25)-Katowice (odj. 0.23)-Częstochowa (odj. 1.53)-Warszawa Centr. (prz. 4.40) - TLK;

- Kraków Gł. (odj. 23.25)-Katowice (odj. 1.30)-Częstochowa (odj. 2.45)-Warszawa Centr. (prz. 5.45) - TLK;

- Zebrzydowice (odj. 3.14)-Katowice (odj. 4.20)-Warszawa Centr. (prz. 7.10) - pociąg międzynarodowy z Pragi, Budapesztu i Wiednia;

- Katowice (odj. 5.00)-Częstochowa (odj. 6.09)-Warszawa Centr. (prz. 9.00) - TLK;

- Bielsko Biała (odj. 5.07)-Katowice (odj. 6.09)-Warszawa Centr. (prz. 8.38) - EIC;

- Bielsko Biała (odj. 7.07)-Katowice (odj. 8.09)-Warszawa Centr. (prz. 10.34) - EIC;

- Katowice (odj. 9.09)-Warszawa Centr. (prz. 11.40) - EIC;

*z kierunku Krakowa:

- Zakopane (odj. 19.59)-Kraków Gł. (odj. 23.20)-Częstochowa (odj. 1.53)-Warszawa Centr. (prz. 4.40) - TLK;

- Zakopane (odj. 2.00)-Warszawa Centr. (prz. 10.00) - TLK;

- Kraków Gł. (odj. 5.50)-Kielce (odj. 7.28)-Warszawa Centr. (prz. 10.43) - TLK;

- Kraków Gł. (odj. 6.14)-Warszawa Centr. (prz. 8.45) - EIC;

- Kraków Gł. (odj. 6.25)-Warszawa Centr. (prz. 9.30) - Inter Regio;

- Kraków Gł. (odj. 7.14)-Warszawa Centr. (prz. 9.42) - EIC;

- Kraków Gł. (odj. 8.14)-Warszawa Centr. (prz. 10.46) - EIC;

* z kierunku Lublina:

- Lublin (odj. 5.05)-Warszawa Centr. (prz. 7.23) - TLK;

- Lublin (odj. 5.45)-Warszawa Centr. (prz. 8.20) - TLK;

- Lublin (odj. 7.00)-Warszawa Centr. (prz. 9.35) - TLK;

- Chełm (odj. 6.54)-Lublin (odj. 7.55)-Warszawa Centr. (prz. 10.20);

- Lublin (odj. 8.50)-Warszawa Wsch. (prz. 10.58) - TLK;

* z kierunku Łodzi:

- Łódź Fabryczna (odj. 5.54)-Warszawa Centr. (prz. 7.30) - TLK;

- Łódź Fabryczna (odj. 6.14)-Warszawa Centr. (prz. 7.45) - TLK; - Łódź Fabryczna (odj. 6.34)-Warszawa Centr. (prz. 8.00) - TLK;

- Łódź Fabryczna (odj. 6.54)-Warszawa Centr. (prz. 8.30) - TLK;

- Łódź Fabryczna (odj. 7.54)-Warszawa Centr. (prz. 9.25) - TLK;

- Łódź Fabryczna (odj. 8.54)-Warszawa Centr. (prz. 10.30) - TLK;

- Łódź Fabryczna (odj. 10.01)-Warszawa Centr. (prz. 11.30) - TLK;

*z kierunku Kielc:

- Kielce (odj. 5.44)-Warszawa Centr. (prz. 8.52) - TLK;

*z kierunku Olsztyna:

- Olsztyn Gł. (odj. 5.20)-Warszawa Centr. (prz. 9.17) - TLK;

- Olsztyn Gł. (odj. 7.57)-Warszawa Centr. (prz. 11.45) - TLK;

*z kierunku Terespola:

- Terespol (odj. 2.38)-Warszawa Centr. (prz. 5.46) - pociąg międzynarodowy z Mińska;

- Terespol (odj. 5.30)-Warszawa Centr. (prz. 8.35) - pociąg międzynarodowy z Moskwy

Pociągi odjeżdżające z Warszawy Centralnej w sobotę po zakończeniu uroczystości:

(w kursywie pociągi, których godziny odjazdów mogą się minimalnie zmienić)

* w kierunku Białegostoku:

odjazdy o godz.: 16.05 (TLK); 17.05 (TLK), 17.55 (TLK); 19.05 (TLK); 21.30;

* w kierunku Torunia i Bydgoszczy:

odjazdy o godz.: 16.40 (TLK); 18.55 (TLK); 19.05 (TLK); 22.55 (TLK);

* w kierunku Trójmiasta:

odjazdy o godz.: 16.15 (EIC); 16.50 (EIC); 19.05 (TLK przez Bydgoszcz); 19.09 (EIC); 22.55 (TLK przez Bydgoszcz do Kołobrzegu);

* w kierunku Wrocławia:

odjazdy o godz.: 16.10 (EIC przez Katowice); 16.45 (TLK przez Częstochowę); 18.25 (EIC przez Poznań); 19.30 (TLK przez Częstochowę, Katowice); 23.10 (TLK przez Częstochowę do Jeleniej Góry);

* w kierunku Katowic:

odjazdy o godz.: 16.10 (EIC); 17.13 (EIC); 17.30 (EIC do Bielska Białej); 18.50 (TLK przez Częstochowę); 19.25 (EIC do Bielska Białej); 19.30 (TLK przez Częstochowę); 21.10 (międzynarodowy do Pragi, Budapesztu i Wiednia); 22.55 (TLK przez Katowice);

* w kierunku Krakowa:

odjazdy o godz.: 15.12 (TLK przez Kielce); 16.15 (EIC); 17.15 (EIC do Przemyśla i Nowego Sącza); 17.30 (TLK do Zakopanego); 18.17 (TLK przez Kielce); 19.13 (EIC); 20.00 (TLK); 20.40 (EIC); 22.55 (TLK przez Częstochowę, Katowice);

* w kierunku Lublina:

odjazdy o godz.: 16.55 (TLK do Chełma); 17.55 (TLK); 18.03 (TLK odjazd z Warszawy Wschodniej); 18.55 (TLK);

* w kierunku Łodzi Fabrycznej:

odjazdy o godz.: 16.20 (TLK); 17.20 (TLK); 17.55 (TLK do Ostrowa Wlkp. przez Łódź Kaliską); 18.20 (TLK); 19.20 (TLK); 20.20 (TLK); 21.20 (TLK); 22.10 (Inter Regio);

* w kierunku Olsztyna Gł.:

odjazdy o godz.: 15.32 (TLK); 18.08 (TLK);

* w kierunku Poznania Gł.:

16.00 (TLK w kierunku Gorzowa Wlkp., Kostrzyna i Szczecina); 16.35 (EC do Berlina); 17.35 (EIC do Zielonej Góry); 18.10 (Euro Night do Amsterdamu); 18.25 (EIC); 19.00 (TLK); 23.15 (TLK do Szczecina i Świnoujścia);

* w kierunku Terespola:

15.55 (międzynarodowy do Moskwy); 17.35 (TLK); 21.00 (międzynarodowy do Mińska).

* w kierunku Kielc:

18.40 (TLK)

DOSTĘP PREMIUM