Nowy program w TVP2 - "Wybory 2010". Prowadzącym ma być Tomasz Lis

Autor i prowadzący programu "Tomasz Lis na żywo" oraz, od niedawna, redaktor naczelny tygodnika "Wprost", poprowadzi w TVP2 nowy program poświecony wyborom prezydenckim - podaje Presserwis.

Przed wakacyjną przerwą widzowie nie obejrzą już programu "Tomasz Lis na żywo"(od stycznia do końca maja br. oglądało średnio 2,9 mln widzów). Telewizja Polska zdecydowała się jednak na specjalne wydania talk-show w związku z wyborami prezydenckimi - poinformowała Anna Paczkowska z zespołu rzecznika TVP. "Wybory 2010" pojawi się na antenie TVP2 14 i 21 czerwca o tej samej porze, co "Tomasz Lis na żywo".

- W zależności od wyników pierwszej tury wyborów rozważamy kolejne emisje - Tomasz Lis: - wyjaśnia w Presserwisie Paszkowska.

"Wybory 2010", w przeciwieństwie do talk-show "Tomasz Lis na żywo", nie będzie realizowany z udziałem publiczności.

Od niedawna Tomasz Lis jest redaktorem naczelnym tygodnika "Wprost". Powrót logo sprzed sześciu lat, nowi stali felietoniści i współpracownicy - to jedne z pierwszych decyzji nowego naczelnego. "Idziemy do przodu i patrzymy w przyszłość, ale nie mamy oporów, by wracać do tego, co było dobre w przeszłości" - napisał w ostatnim wstępniaku Tomasz Lis.

Tomasz Lis: - Nie będę udawał specjalisty od robienia gazety

"Jeszcze trzeba się pościgać, powspinać" - Tomasz Lis o "Wprost"

DOSTĘP PREMIUM