PiS-busy z sympatykami Jarosława Kaczyńskiego ruszają w Polskę

Kilkuset działaczy i sympatyków Prawa i Sprawiedliwości wyruszy dziś autobusami w podróż po Polsce, by promować Jarosława Kaczyńskiego - donosi ?Polityka?.

Młodzi partyjni działacze zabrali ze sobą gadżety - plakaty, ulotki, wyborcze gazetki, znaczki, długopisy, a nawet nalepki na samochody w biało - czerwonych barwach, z hasłem Jarosława Kaczyńskiego "Polska jest najważniejsza".

Wyruszą z Warszawy w uroczystej oprawie do 40 najważniejszych miast w Polsce, które są stolicami okręgów wyborczych (to w większości obecne i dawne miasta wojewódzkie). Uczestników akcji rozwiozą specjalnie wynajęte na tę okazję mikrobusy, oklejone reklamami z wizerunkiem Jarosława Kaczyńskiego.

- Będą się zatrzymywać w miejscach wskazanych przez regionalnych działaczy PiS, głównie w centrach miast, i rozdawać ulotki oraz gadżety - powiedział "Polityce" poseł PiS, członek władz partii. Wspierać ich w tym będą lokalni działacze ubrani w partyjne koszulki

- Chcemy wzmocnić nasz przekaz. Akcja potrwa do piątku, wezmą w niej udział głównie wolontariusze, którzy zgłosili się do nas w czasie kampanii - potwierdził poseł Joachim Brudziński, członek sztabu wyborczego Jarosława Kaczyńskiego.

Z kolei w najbliższym tygodniu wolontariusze Bronisława Komorowskiego odwiedzą półtora miliona mieszkań

Zaczęła się akcja sztabu Komorowskiego "door to door".

DOSTĘP PREMIUM