Palikot zagra "Nie zagłosuję na Jarka" przed debatą

W środę o godz. 20 kolejna debata kandydatów na prezydenta. Przed siedzibą Telewizji Polskiej, w której debata się odbędzie, pojawi się autobus Janusza Palikota. I mocny rock. Piosenkę posła z Lublina ma usłyszeć prezes PiS.

Poseł podkreśla, że nie będzie naśladował zaproponowanych przez PiS dzieci kwiatów, bo to był marketingowy błąd zwolenników prezesa Prawa i Sprawiedliwości. - To kompletnie nie pasuje do Jarosława Kaczyńskiego. Musi być coś jednak bardziej spójnego - mówi poseł.

Dodaje, że Elżbieta Jakubiak, Paweł Poncyliusz czy poseł Marek Migalski wyglądali "dość kabaretowo" w tym przebraniu. - A ja zupełnie na serio podjadę pod telewizję z londyńskim autobusem bez dachu, z zespołem rockowym na górze - zdradza Palikot. - To na pewno będzie bardzo spójne ze wszystkim, co do tej pory robię - mówi.

Janusz Palikot ma się pojawić przed siedzibą telewizji na pół godziny przed debatą tak, by Jarosław Kaczyński wchodząc do gmachu telewizji mógł usłyszeć piosenkę wyborczą "Nie zagłosuję na Jarka" w wersji rock.

Palikot: Kaczyński jest kłamcą fundamentalnym

DOSTĘP PREMIUM