Panorama: w nocy przed porwaniem Olewnik był w agencji towarzyskiej

Według nieoficjalnych ustaleń Panoramy TVP, Krzysztof Olewnik w nocy przed porwaniem był widziany w jednej z agencji towarzyskich. Śledczy mieli potwierdzić dziennikarzom TVP tę informację - pisze portal tvp.info.

W dniu w którym zaginął Olewnik, w jego domu odbywała się impreza. Według nieoficjalnych informacji Panoramy TVP, Krzysztof Olewnik po rozwiezieniu ostatnich gości chciał się jeszcze zabawić. Informator twierdzi, że mężczyzna odwiedził jedną z agencji towarzyskich. Prawdopodobnie to właśnie stamtąd pochodziła postrzelona kobieta, której krew znaleziono na sofie - pisze tvp.info .

- Krzysztof mówił, że kogoś chce sobie zaprosić na noc - powiedział były przyjaciel i wspólnik Krzysztofa Olewnika Jacek Krupiński. Chodziło o damskie towarzystwo. Tą kobietą ma być Ukrainka, która wciąż żyje.

Portal tvn24.pl poinformował, że prokuratura w Gdańsku przyjęła nowe hipotezy ws. śmierci Olewnika. Jedna z nich mówi o tym, że w nocy przed porwaniem w domu Krzysztofa odbyły się dwie imprezy, a nie tylko jedna oraz że w trakcie tej drugiej mogło dojść do zabójstwa. Porwanie miało mieć miejsce dopiero później.

DOSTĘP PREMIUM