Łukasz Grass zostanie zastępcą redaktor naczelnej Radia TOK FM

Dziennikarz i prezenter Łukasz Grass od 1 marca 2011 r. rozpoczyna pracę w Radiu TOK FM. Zostanie zastępcą redaktor naczelnej Ewy Wanat i będzie odpowiadał za serwisy informacyjne Radia.

Łukasz Grass odchodzi z TVN24, aby dołączyć do zespołu TOK FM, w którym zostanie szefem programów informacyjnych. Będzie jednocześnie - obok Piotra Zorcia, który koordynuje programy publicystyczne i autopromocję radia - drugim zastępcą redaktor naczelnej Radia TOK FM, Ewy Wanat.

- Szef programów informacyjnych Radia TOK FM to nowo powstałe stanowisko w strukturze stacji. Łukasz Grass ma stworzyć nową jakość tych programów, współtworzyć politykę informacyjną stacji, dbać o dobre współistnienie i współbrzmienie programów informacyjnych z publicystyką i z naszym portalem informacyjnym Tokfm.pl - mówi Ewa Wanat.

Szefową newsroomu Grupy Radiowej Agory, który obsługuje informacyjnie wszystkie stacje radiowe spółki oraz serwisy internetowe, pozostaje Joanna Segiet-Makowska.

Łukasz Grass był reporterem politycznym Radia TOK FM, później pracował jako reporter i prezenter w TVN24. Prowadził m.in. programy "Cały ten świat" i "Magazyn 24 Godziny". Był też jednym z prowadzących program ''Polska i Świat".

DOSTĘP PREMIUM

DOSTĘP PREMIUM