Policja zakończyła akcję poszukiwawczą 14-latki ze Służewa

Policja przestaje przeszukiwać okolice miejsca 14-latki ze Służewa w kujawsko-pomorskim. Teraz funkcjonariusze chcą się skupić na analizie informacji. Po trzech dniach poszukiwań, w które oprócz policji byli zaangażowani strażacy, wojsko, sąsiedzi - w sumie prawie 200 osób - akcję w terenie przerwano.

- Dziś poszukiwań nie wznowiliśmy - informuje Marta Kulpa z aleksandrowskiej policji. Dodała, że do tej pory przeszukano obszar około 600 hektarów bez rezultatów. Wyjaśniała, że obecnie policja musi się skupić na analizie materiałów i sygnałów, których jest bardzo dużo. Poza tym cały czas przesłuchiwani są świadkowie.

Przypomniała, że Komendant Wojewódzki Policji w Bydgoszczy powołał specjalny zespół zajmujący się sprawą zaginionej Eweliny.

Wczoraj w poszukiwania włączyła się grupa ratowników z psami tropiącymi z Gdańska. Jednak nie natrafiono na żaden ślad dziewczynki. Jedynym dowodem jej zaginięcia jest uszkodzony rower, którym Ewelina jeździła codziennie do szkoły, a który policja znalazła tuż po jej zniknięciu.

Wszyscy, którzy mają do przekazania jakiekolwiek informacje proszeni są o kontakt z numerem 52 525 53 06. Można również dzwonić na 997 i 112.

DOSTĘP PREMIUM