Morderstwo kibola. Oto portret pamięciowy napastnika

Policja sporządziła portret pamięciowy mężczyzny, który brał udział w zabójstwie do jakiego doszło w poniedziałek 17.01 przy ulicy Wysłouchów na osiedlu Kurdwanów.

Policjanci ze specjalnej grupy powołanej do wyjaśnienia okoliczności tego zabójstwa weryfikowali różne informacje pojawiające się w tej sprawie już od momentu zgłoszenia. Sporządzony został portret pamięciowy jednego z napastników. Jak wynika z ustaleń - mężczyzna ten był kierowcą jednego z pojazdów, którym poruszali się sprawcy.

RYSOPIS: Mężczyzna w wieku około 20 - 25 lat, sylwetka szczupła, twarz proporcjonalna, okrągła, czoło niskie, lekko zaznaczone guzy czołowe, cera blada, włosy krótkie (szatyn), brwi średniej długości (rzadkie), oczy jasne - średniej wielkości, szeroko rozwarte, nos średniej długości (profil prosty), usta średniej długości, średnio grube.

Prowadzący sprawę funkcjonariusze proszą o kontakt wszystkie osoby, które posiadają informacje mogące pomóc w ustaleniu i zatrzymaniu sprawców zabójstwa. Telefonować można pod numer - 12 61 52 666, 12 61 52 450 lub 997. Wszystkim dzwoniącym w tej sprawie osobom zapewniamy anonimowość.

DOSTĘP PREMIUM