Ogłoszeniem w prezydent Łodzi. ''Prosimy się ogarnąć''

?Pani Zdanowska, prosimy się ogarnąć i naprawić nawierzchnie naszych ulic zgodnie z obietnicą przedwyborczą?. Ogłoszenie takiej treści skierowane do Hanny Zdanowskie, prezydent Łodzi, pojawiło się na pierwszej stronie jednaj z lokalnych gazet. Zleceniodawcą jest prywatna firma.

Przedstawiciele firmy na temat ogłoszenia nie chcą się wypowiadać. Mówią, że nie będą wchodzić w politykę.

Pod treścią ogłoszenia bez wahania podpisują się za to łódzcy kierowcy. - Kompletnie nic nie robią. Slalomem trzeba jeździć i cud, że nie ma wypadków - mówią w rozmowie z TOK FM. Prezydent Łodzi nie chce sprawy komentować. - Nie czuje się urażona. Natomiast uważa, że ogłoszenie powinno być skierowane do poprzednich władz. Pamiętajmy, że odkąd prezydent przejęła władzę, minęły dopiero dwa miesiące - tłumaczy w imieniu Hanny Zdanowskiej Marcin Masłowski z biura prasowego Urzędu Miasta.

Publikacja wywołała poruszenie w łódzkim Zarządzie Dróg i Transportu. Sprawdzono tam, czy w ciągu ostatniego pół roku, od firmy, która ogłoszenie umieściła, wpłynęły jakiekolwiek zażalenia na stan dróg. Nie znaleziono ani jednego, a składać może je każdy niezadowolony. Być może to ogłoszenie nie jest ostatnim biorąc pod uwagę fakt, że remont ulicy Inflanckiej, przy której siedzibę ma wspomniana firma, przewidziany jest dopiero na 2013 rok.

DOSTĘP PREMIUM

DOSTĘP PREMIUM