USA: koń Romneyów weźmie udział w Olimpiadzie w Londynie [WIDEO]

Rafalca, klacz należąca do rodziny republikańskiego kandydata na prezydenta, zakwalifikowała się właśnie do zawodów na londyńskiej olimpiadzie. Mitt Romney przyznał, że jego żona ?jest zachwycona? i na pewno będzie oglądać zmagania Rafalki, choć on sam będzie zbyt zajęty kampanią.

Romneyowie, zwłaszcza żona polityka Ann, od lat zaangażowani są w hodowlę koni. Ich klacz oldenburska Rafalca zakwalifikowała się właśnie do wzięcia udziału w zawodach jeździeckich na Olimpiadzie w Londynie. Pojedzie na niej dżokej Jan Ebeling.

"To wspaniałe być znów częścią Olimpiady... A teraz zdobądźmy to złoto!" - napisała na Twitterze Ann. Romneyowie byli wcześniej związani z olimpiadą w Salt Lake City w 2002 roku, kiedy dzisiejszy kandydat na prezydenta był w komitecie organizacyjnym.

 

Dziś polityk jednak tylko wspiera swoją żonę. - Jest zachwycona i jestem pewien, że będzie tam na miejscu - mówił w wywiadzie dla CBS Romney. - Ja będę zajęty kampanią wyborczą, więc oczywiście nie będę mógł jej towarzyszyć - dodał.

Voyager 1 już na granicy Układu Słonecznego. "To bardzo ekscytujące" >>

TOK FM PREMIUM