Żona, siostra czy ktoś inny? Tajemnicza kobieta u boku Kim Dzong Una

Kim Dzong Un został sfotografowany z tajemniczą kobietą na koncercie nowo powstałej orkiestry - podaje portal "Daily NK". Trwają spekulacje, czy to jego żona, siostra, czy może ktoś inny.

Północnokoreańska telewizja pokazała dyktatora kraju - Kim Dzong Una - jak słucha koncertu inauguracyjnego jednej z orkiestr w Pjongjangu. Koło niego siedziała tajemnicza kobieta. W relacji telewizyjnej nie powiedziano, kim ona jest. Południowokoreańskie media nie potrafią jej zidentyfikować.

Samo to, że siedzi koło Kima, wskazuje, że musi być kimś ważnym. Podejrzewa się, że to może być jego żona. Jednak w Korei Północnej żony przywódców pozostają w cieniu i nie pokazują się publicznie u boku mężów.

Pojawiły się sugestie, że może to być jego młodsza siostra - Kim Yeo Jung. Była zaufaną osobą ojca Kim Dzong Ila. Pełniła nieoficjalną funkcję "inspektora Ukochanego Przywódcy". Wiadomo, że pełni wysoką, ale nieokreśloną rolę w partii komunistycznej.

Jednak na wcześniejszych zdjęciach Kim Yeo Jung widać, że różni się ona w pewnym stopniu od kobiety z koncertu. Dlatego możliwe, choć to mało prawdopodobne, że tajemnicza kobieta mogła być np. szefową orkiestry.

Stracili bliskich i cały dobytek. Żałoba narodowa po powodzi w Rosji [ZDJĘCIA] >>

DOSTĘP PREMIUM