Były marines zaprzyjaźnił się z gwałcicielem swojej dziewczyny, aby wsadzić go za kratki

Były oficer marines z Teksasu zaprzyjaźnił się z gwałcicielem swojej dziewczyny, aby zebrać przeciwko niemu dowody. Oprawca pokazał mu wideo, na którym widać, jak wykorzystuje pijaną nastolatkę - donosi The Huffington Post.

Do gwałtu miało dojść w sierpniu 2010 roku. 17-letnia wtedy dziewczyna odwiedziła w mieszkaniu swojego przyszłego oprawcę - Erica Shawna Millnera. Jak zeznała, mężczyzna poczęstował ją alkoholem, a kiedy obudziła się następnego dnia, nic nie pamiętała z poprzedniej nocy.

Następnego ranka Millner miał pokazać 17-latce nagranie, na którym on i inny mężczyzna zmuszają dziewczynę do seksu, podczas gdy ta błaga o zostawienie jej w spokoju. Na wideo widać, jak ofiara wymiotuje, podczas gdy gwałciciel śmieje się z jej stanu.

Dziewczyna przez prawie dwa lata nie powiedziała nikomu o incydencie. Tajemnicę wyjawiła dopiero swojemu chłopakowi, który służył w marines. Mężczyzna postanowił zaprzyjaźnić się z gwałcicielem i wyciągnąć od niego dowody. Udało mu się - któregoś dnia Millner zdecydował się pochwalić przed nowym kolegą nagraniem z gwałtu.

Po tym zdarzeniu były marines namówił dziewczynę do wyznania wszystkiego policji. Funkcjonariusze zatrzymali 24-letniego napastnika i znaleźli film, który dokumentuje przestępstwo. Millner przebywa za kratkami.

Naukowcy odkrywają "brytyjską Atlantydę" zatopioną 6 tys. lat temu >>

TOK FM PREMIUM