Wybory w USA. Ann Romney: Boję się o stan psychiczny Mitta [WIDEO]

Nie ma to jak wsparcie żony! Troskliwa Ann Romney wyznała podczas wywiadu dla stacji telewizyjnej z Nevady, że jej największym zmartwieniem w razie wygranej męża Mitta w wyborach prezydenckich, będzie... ?oczywiście jego stan psychiczny?.

- Myślę, że moim największym zmartwieniem byłby oczywiście jego stan psychiczny - oświadczyła w trakcie czwartkowego wywiadu dla stacji KTVN żona prezydenckiego kandydata GOP, Ann Romney. - Absolutnie wierzę w jego zdolności przywódcze, w jego zdecydowanie, w jego wiedzę ekonomiczną... Więc dla mnie największym zmartwieniem [w razie jego wygranej - red.] byłby jego stan emocjonalny - dodała.

 

Żona Mitta Romneya aktywnie wspiera go w jego kampanii, często broniąc go nie tylko przed przeciwnikami z obozu Demokratów, ale i - jak przypomina agencja Reuters - przed politykami z republikańskiego obozu. W zeszłym tygodniu ostro zareagowała na słowa krytyki pod adresem Romneya płynące od jego partyjnych kolegów.

- Przestańcie. To jest wszystko bardzo trudne. Chcecie spróbować? Zapraszam na ring. To trudne i to bardzo ważne, że się tego podjęliśmy - strofowała Republikanów w zeszłym tygodniu w Iowa.

Podyskutuj o wyborach w USA na naszym profilu na Facebooku >>>

Amerykanie wybierają prezydenta - najnowsze informacje z USA na naszym liveblogu >>>

DOSTĘP PREMIUM

DOSTĘP PREMIUM