"Głosuj" - Scarlett Johansson, Eva Longoria i Kerry Washington w nowym spocie [WIDEO]

Jeśli myślisz, że te wybory nie mają znaczenia, to pomyśl jeszcze raz. Idź i głosuj - zachęcają w najnowszym spocie aktorki Scarlett Johansson, Eva Longoria i Kerry Washington. Spot nie został sfinansowany ani przez Baracka Obamę, ani przez Mitta Romneya.

W spocie gwiazdy krytykują Mitta Romneya za chęć obcięcia funduszy dla organizacji Planned Parenthood, która zajmuje się propagowaniem edukacji seksualnej i antykoncepcji, i zapowiedź ograniczenia prawa do aborcji.

- Republikanie próbują stworzyć nową definicję gwałtu, chcą zmusić kobiety do przechodzenia badań USG - argumentują aktorki. - Jeśli myślisz, że te wybory nie wywrą wpływu na ciebie i twoje życie, pomyśl jeszcze raz. Idź i głosuj - mówią, a Johansson dodaje: - Głosuj na Baracka Obamę.

Zobacz wideo

Spot został sfinansowany przez Akcję Polityczną MoveOn.org, która zajmuje się akcjami edukacyjnymi i poparciem ważnych spraw społecznych. Nie był on autoryzowany przez żadnego kandydata ani jego sztab.

"Obama jest cool. Romney sili się na bycie luzakiem, a w rzeczywistości jest sztywny jak fryzura Marge Simpson" - pisze czytelnik na naszym profilu na Facebooku. Zgadzasz się czy nie? Podyskutuj >>>

Amerykanie wybierają prezydenta - najnowsze informacje z USA na naszym liveblogu >>>

DOSTĘP PREMIUM

DOSTĘP PREMIUM