18+
Uwaga!

Ta strona zawiera treści przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych

Mam co najmniej 18 lat. Chcę wejść
Nie mam jeszcze 18 lat. Wychodzę

"Chcesz, pokażę ci śmierć" O.S.T.R. o Syrii [+18]

- Napisaliśmy ten utwór, żeby zwrócić Waszą uwagę na to, jak naprawdę wygląda Świat, w którym żyjemy. Dosyć mamy przymykania oczu i udawania, że nic się nie dzieje - napisali raperzy O.S.T.R i Hades. Muzycy umieścili na YouTube teledysk pełen brutalnych scen, którego nie powinny oglądać dzieci.

Raperzy piszą, że "kiedy Unia Europejska milionami euro wyciera sobie usta po obiedzie, media nawet nie wspominają o zbrodniach wojennych w Syrii" [to nieprawda. Informacje o tragedii Syrii pojawiają się w ogólnopolskich mediach niemal codziennie - red.].

- Teledysk poświęcony jest tysiącom Matek i Ojców, którzy za wolność swoją i swoich dzieci walczą już dłużej niż 600 dni. Jest to przerażający obraz, ale również nasza rzeczywistość. Zwracamy się do mediów i polityków, aby przerwały zmowę milczenia, zwracając uwagę wszystkich Polaków na zaistniałą tragedię - napisali na YouTube O.S.T.R & Hades.

Muzycy uznali, że w klipie pokażą 'prawdziwą wojnę'. Ze zdjęciami, których nie pokazują - z oczywistych powodów - zwykłe media: ciał ofiar, okaleczonych kobiet i dzieci. Uwaga! Tylko dla widzów o mocnych nerwach:

 

DOSTĘP PREMIUM