Z chłopaka zmienił się w dziewczynę. Niesamowite nagranie wrzucone do sieci [WIDEO]

Nagranie, na którym widać, jak w ciągu trzech lat twarz chłopaka zmienia się w dziewczęcą, robi furorę w internecie. Na trwającym niemal dwie minuty wideo pochodzący z Australii internauta o pseudonimie iiGethii staje się kobietą dzięki procesowi zwanemu chirurgiczną feminizacją twarzy.

Wideo zaczyna się 8 grudnia 2009 r. i widzimy na nim twarz przystojnego chłopaka w wieku 20-21 lat. Przez 43 sekundy obserwujemy, jak nabiera coraz więcej kobiecych cech. Jego szczęka z grubej i kwadratowej staje się delikatna i spiczasta.

Zmieniają się też brwi, a twarz wydłuża. Włosy są coraz dłuższe i kręcone. Pod koniec nagrania widzimy już ładną dziewczynę. Cały proces w rzeczywistości trwał trzy lata.

 

Wszystko to jest możliwe dzięki serii poprawek nazywanych chirurgiczną feminizacją twarzy (ang. Facial Feminization Surgery - FFS). Technika ta pozwala dzięki chirurgii plastycznej zmienić wygląd twarzy w celu nadania jej kobiecych cech. Korekcie można poddać linię włosów i brwi, stosuje się plastykę czoła, żuchwy i nosa, implanty policzków, lifting warg, usuwa się także jabłko Adama.

Nie do końca wiadomo, czy nagranie jest rzeczywistą rejestracją zmiany charakterystyki twarzy, czy też internetową fałszywką. Jednak pod nagraniem przeczytać można m.in., że autor przez trzy lata zrobił około tysiąca zdjęć dokumentując proces chirurgicznej feminizacji twarzy. Oznaczałoby to, że robił sobie zdjęcie mniej więcej codziennie.

DOSTĘP PREMIUM