Discovery pokaże w Polsce wywiad Oprah Winfrey z Lance'em Armstrongiem

Długo oczekiwana rozmowa Oprah z upadłą legendą kolarstwa będzie mieć premierę w USA dziś w nocy czasu polskiego. W Polsce jutro i pojutrze program pokaże Discovery Channel - informują Wirtualne Media.

Program "Wywiady Oprah Winfrey: Lance Armstrong" będzie zapisem pierwszej rozmowy byłego kolarza z mediami od października ub.r. To wtedy Międzynarodowa Unia Kolarska zdecydowała o dożywotniej dyskwalifikacji Armstronga i pozbawieniu go siedmiu zwycięstw w Tour de France.

Podczas wywiadu z Oprah Winfrey przeprowadzonego w domu byłego kolarza w Austin w stanie Teksas Armstrong po raz pierwszy szczerze ustosunkował się do stawianych mu zarzutów. - Byłam przekonana, że będę musiała więcej z niego wyciągać. Ale tak nie było. Był przygotowany i z powagą podszedł do tej rozmowy - opowiadała amerykańska gwiazda telewizyjna.

Rozmowa będzie mieć premierę na antenie należącego do Winfrey i Discovery Communications kanału OWN w USA w nocy z czwartku na piątek polskiego czasu. W Polsce wywiad wyemituje Discovery Channel w dwóch częściach. Pierwszą będzie można zobaczyć w piątek 18 stycznia br. o 23.00, a drugą następnego dnia o tej samej porze.

DOSTĘP PREMIUM

TOK FM PREMIUM