Obama stroi miny przed lustrem i robi selfie. Buzzfeed stworzył viralowe wideo z prezydentem USA

Rzeczy, które robi każdy, ale do których nikt się nie przyznaje - internetowy skecz pod tym tytułem stworzył popularny serwis Buzzfeed. I w głównej roli obsadził Baracka Obamę.

Prezydent USA robi selfie, mówi "YOLO" (popularny skrót pochodzący od angielskich słów "żyje się tylko raz") i nabija się z popularnego wśród Republikanów hasła "Thanks, Obama" ("Dzięki, Obama"). 2-minutowe wideo wstawione zostało bezpośrednio na stronę facebookową serwisu Buzzfeed i w niecałą dobę zdobyło ponad pół miliona polubień.

Post by BuzzFeed Video .

Film służyć ma rozpropagowaniu strony www.healthcare.gov - 15 lutego minie ostatni termin rejestrowania się w celu uzyskania publicznych świadczeń zdrowotnych. Strona związana jest z reformą Obamacare - czołowym projektem administracji aktualnego prezydenta USA. Obamacare ma na celu zapewnienie opieki zdrowotnej milionom nieubezpieczonych Amerykanów.

Buzzfeed to jeden z największych amerykańskich serwisów newsowo-rozrywkowych, najbardziej znany z autorskich, viralowych produkcji filmowych i quizów.

DOSTĘP PREMIUM