Komentarze (343)
''Eksperci'' Macierewicza: Był wybuch na pokładzie tupolewa. Lasek: Teorie z tandetnych filmów klasy C
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • tytanowa_mrowka

  Oceniono 8 razy 4

  to nie byla zadna bomba tylko aparatura do bimbru. po aferkach z zakupem malpek kancelaria musiala wynalezc inne zrodlo zaopatrzenia. aparatura odpalona w kiblu i zostawiona bez nadzory po prostu yebła. ile razy slyszelismy, ze jacys bimbrownicy wywalili w powietrze sciane bloku...

 • cah50

  Oceniono 12 razy 4

  I my tym imbecylom płacimy za wymyślanie tych idiotyzmów!!!

 • pat1952

  Oceniono 10 razy 4

  tak, wybuch głupoty.

 • kotwkaloszach

  Oceniono 8 razy 4

  Dzisiaj na forum dużo zwolenników filmów klasy C...zawzięcie minusuja co rozsądniejszą wypowiedz...

 • pit1

  Oceniono 12 razy 4

  CBOS prześwietliło wyborców. Na PiS głosy wiejskie. W elektoracie PiS dominują osoby z wykształceniem zasadniczym zawodowym.
  I WSZYSTKO JASNE.
  Ich partia to wie wszak klasyk partyjny mawiał "ciemny lud wszystko kupi".

 • piotrpieranski

  Oceniono 3 razy 3

  Z przykrością słucham jednego z dzisiejszych gości Pana Wróbla. On nie rozumie, kim jest Pan Lasek i wagę mają jego stwierdzenia. Ma do dr. Laska pretensje, że ten wygłasza zdecydowane opinie na temat przebiegu katastrofy, jakby wiedział, jaki był jej przebieg. No właśnie, na tym to polega. Pan dr. Lasek wie, jaki był przebieg katastrofy! Zbadano dokładnie zapisy z rejestratorów rozbitego samolotu i i zreprodukowano na ich podstawie przebieg lotu. No właśnie o to chodzi! On to wie!!!
  Kontestowanie konkluzji raportu Państwowej Komisji Badania Wypadków Lotniczych, jakie programowo stosują politycy PiS i eksperci powołanej przez nich podkomisji, ma na celu wprowadzenie zamętu, nic więcej. Wygłaszanie przez dziennikarza zdań wspierających te polityczne cele nie jest przejawem obiektywności, niezależności, jest objawem niezrozumienia sytuacji, nieumiejętności odróżniania prawdy od kłamstwa. Ten dziennikarz powinien sobie poczytać artykuły i wypowiedzi dr. Artymowicza. Pan Wróbel też mógłby to zrobić. On uczy młodych ludzi. Ma ich uczyć obiektywizmu, a nie ulegania magii sensacyjnych bredni. Niech dziennikarze odrobią lekcję. Niech w końcu zrozumieją, iż przebieg katastrofy smoleńskiej jest wyjaśniony! Niech zrozumieją, że członkami komisji dr. Berczyńskiego są laicy. Ostatnia ich wypowiedź: "Wybuchy nie zostały zarejestrowane, by były szybsze od dźwięku." To brednie. Czyste brednie wypowiadane przez kogoś, kto niczego nie rozumie z fizyki.

 • kowalczyk.mateusz0

  Oceniono 5 razy 3

  Najpierw mówią, że następowały awarie, słyszymy też że skrzydło odpadało przed brzozą. A później przeskakujemy do wybuchów kabiny. To w końcu co było przyczyną katastrofy? Wybuch kabiny czy też rozpadanie skrzydła, czy jakieś awarie czy może złe sprowadzanie na lotnisko? Teorii kilka ale ja ciąglę nie widzę co było wg nich przyczyną katastrofy.... nic nie łączy się....

 • cedet

  Oceniono 9 razy 3

  Jedynymi osobami, które nie były kontrolowane to prezydent i jego małżonka. Prezydent wniósł reklamówkę ze zniczami przekazaną poprzez ANTOSIA od j. k. Pytanie brzmi: który z tych PAJACÓW PRZEKAZAŁ ŁADUNEK WYBUCHOWY?

 • kotwkaloszach

  Oceniono 11 razy 3

  Pomyśleć, ze główną przyczyna tego podziału w społeczeństwie jest projekcja winy u prezesika...

 • pit1

  Oceniono 19 razy 3

  Tak w ramach uczciwości i prawdy:

  8:30:39 - mikrofony w kabinie rejestrują głos szefa protokołu:
  - Jeszcze nie ma decyzji prezydenta, co dalej robimy.
  W TYM CZASIE PREZYDENT ROZMAWIA Z BRATEM TEL.
  ...
  - Faktem jest, że my musimy to robić do skutku - powtarza słowa szefa protokołu DSP(?), mimo wezwania do powrotu na miejsca nadal przebywający w kokpicie.
  - Dokładnie! - wg "Uwag" tę kwestię wygłasza "Inna osoba trzecia.
  Śmiało, zmieścisz się!
  8:40:07 - pierwszy, poprzedzony trzaskiem alarm TERRAIN AHEAD! W kokpicie dochodzi do charakterystycznej rozmowy:
  - Ktoś tu zawinił - mówi jeszcze przed TERRAIN jeden z członków załogi.
  - Mówisz do widzeniaa! - stwierdza drugi pilot. Być może spodziewał się, że alarm wywoła decyzję o odejściu na drugi krąg.
  - Nieee, ktoś za to beknie - rozwiewa złudzenia dowódca.
  - Po-my-sły! - domaga się DSP. Mówi znacznie głośniej od pilotów.
  8:40:21 - załoga schodzącego samolotu obserwuje pomiar wysokości
  - 2-8-0 - melduje drugi pilot.
  - 300! - prostuje nawigator.
  - Nie musimy dokładnie - stwierdza któryś z członków załogi.
  - Zmieścisz się śmiało - zachęca tymczasem DSP, po dwóch sekundach dodający "230"
  8:40:33 - drugi alarm TERRAIN AHEAD.
  8:40:38 - trzeci alarm TERRAIN AHEAD, tłumiący odczytane dopiero teraz słowa któregoś z członków załogi "To się nie uda".
  8:40:41 - czwarty alarm TERRAIN AHEAD. 8:40:42 - alarm PULL UP.
  Narwańcy
  Alarmy TERRAIN AHEAD i PULL UP pracują równolegle, w kabinie jest głośno. 8:40:48:
  - Narwańcy - mówi w kokpicie niezidentyfikowany głos. Samolot jest na 100 metrach.
  - Dochodź wolniej - radzi drugi pilot.
  Wysokość spada do 90, 80 metrów. - Odchodzimy - stwierdza drugi pilot.
  Wysokość nadal spada: nawigator zgłasza kolejno 70, 60 metrów. - Dobrze - pada w kokpicie o 8:40:52
  Nawigator nadal melduje spadek wysokości: 50, 40, 30...
  Przy "50" kontroler lotu nakazuje wyrównanie lotu - "Horyzont, sto jeden". Ponownie, już podniesionym głosem, po "30".
  8:40:54 - magnetofon rejestruje lekkie uderzenie w kadłub - samolot uderzył w pierwsze drzewo na swojej drodze.
  - 20!!! - krzyczy nawigator.
  8:41:00 - w kabinie słychać "odgłos przypominający niszczenie konstrukcji w kolizji". Ostatni alarm PULL UP! odzywa się o 8:41:01.
  Zostaje przerwany po PULL UP.
  Potem nagranie zawiera odgłosy bardzo głośnego niszczenia konstrukcji samolotu.
  8:41:02 - radio tupolewa odbiera ostatni sygnał z wieży kontroli lotów - "Odejście na drugi krąg". Na pokładzie samolotu słychać przerażające krzyki.
  Zapis urywa się z silnym trzaskiem. Jest 8:41:04
  GDYBY KTOŚ NIE WIEDZIAŁ - TAK WYGLĄDA WYBUCH TERMOBARYCZNY W SAMOLOCIE.

  I JESZCZE DLA PRZYPOMNIENIA KLIKA CYTATÓW NA OKOLICZNOŚĆ PRZYPOMNIENIA KTO ORGANIZOWAŁ PRZELOT i KOMU ZALEŻAŁO NA LĄDOWANIU W SMOLEŃSKU.
  - Pismo min. W. Stasiaka, które wyjaśnia kto był organizatorem wylotu do Smoleńska:
  Warszawa, 5 marca 2010
  Pan Bronisław Komorowski
  Marszałek Sejmu RP
  Z upoważnienia Pana Prezydenta RP pragnę poinformować, że na uroczystości 70 rocznicy zbrodni katyńskiej w dniu 10.04.2010 w Katyniu Kancelaria Prezydenta RP organizuje przelot samolotu specjalnego. Obok Pana Prezydenta, w skład wchodzą przedstawiciele rodzin katyńskich, wojska, duchowieństwo, osoby zaproszone przez Pana Prezydenta. Liczba miejsc w samolocie jest ograniczona.
  - "Ja i moja kancelaria przygotujemy wizytę w Smoleńsku. Tusk i rząd mają się do tej wizyty nie wtrącać."
  Lech Kaczyński
  - ”Każdy kto będzie próbował zmienić miejsce lądowania prezydenckiego samolotu zostanie oskarżony o utrudnianie prezydentowi RP sprawowanie władzy.”
  Jarosław Kaczyński

 • a.k.traper

  Oceniono 2 razy 2

  Wiem kto jest pan Maciej Lasek natomiast zupełnie nie wiem kim są ludzie z tzw. podkomisji, którzy nie mają wiedzy, doświadczenia i przyzwoitości a realizują zamówienie polityczne niczym utrwalanie władzy ludowej.

 • tlen69

  Oceniono 4 razy 2

  W 7 rocznicę katastrofy wcale nie jesteśmy bliżej, ale mamy poczucie braku powagi oraz cynizmu.
  Często myślimy, co dalej ?... Należy wyjaśnić wiele spraw... Prawdą jest, że  katastrofa pod Smoleńskiem w dniu 10 kwietnia 2010 r. o godz. 8.41  Polska "zamarła, bo ciężki los spotkał 96 osób w tym śp. para prezydencka". W  dniu, który jest rocznicą obchodów, zabójstwa ponad 22 tysiące Polaków w Katyniu i okolicach . Ta strata wywołała ból i współczucie dla rodzin, dla Polaków. Zginęła reprezentacja Polaków. Ale zdarzyła się też rzecz niewyjaśniona do dzisiaj, gdy wieczorem, po powrocie z Katynia A.Macierewicz udał się do KPRP i tam czekał na niego A.Duda.... Do dzisiaj nie badane były bilingi rozmów A.Macierewicza z w/w dnia z kim , jak długo i inne. Zadziwiające jest też, że kilka dni po katastrofie w/w został przyjęty w szeregi PiS i obdarzony zaufaniem przewodniczącego ? Nie znamy też bilingów z telefonu jego z kim i jak długo rozmawiał itp.

 • iskander36

  Oceniono 10 razy 2

  Do wszystkich udających, że nie mają z PiS-em nic wspólnego i sączyli publicznie, że nie są zwolennikami Antoniego, ale „CHCIELIBY DOWIEDZIEĆ SIĘ CO TAK NAPRAWDĘ SIĘ STAŁO W SMOLEŃSKU” olewając wyniki prac Państwowej Komisji Wypadków Lotniczych…… TERAZ JUŻ WIECIE BARANY… TO BYŁA BOMBA TERMOBARYCZNA !!!! Od teraz powinniście robić z siebie idiotów publicznie powtarzając te dyrdymały. Koniec z robieniem z siebie dziewicy i gadaniem o szukaniu prawdy. Nie chcieliście wniosków specjalistów od awioniki, nie przyjmowaliście do wiadomości, że nie zarejestrowano skoku ciśnienia, odgłosu wybuchu ? Więc macie wyniki badań mitomanów, speców od dojenia Państwa (wszystko legalnie), obserwatorów puszek, parówek skrzydeł samolotu podczas podróży i wybuchających stodół. Szczerbaty będzie zadowolony, bo na tej podstawie już można zmieniać nazwy ulic i stawiać pomniki, a naczelny Bigot jak będzie trzeba, to podpisze stosowne ustawy. TO BYŁA BOMBA TERMOBARYCZNA !!!!

 • kotwkaloszach

  Oceniono 20 razy 2

  "Lasek: Teorie z tandetnych filmów klasy C"
  ***
  Niestety, świetnie dopasowane teorie! Takie własnie filmy ogląda ciemny lud wyborców PiSu...

 • amirez

  Oceniono 10 razy 2

  Oj, panie doktorze. Pan to jesteś naiwny jak dziecko we mgle. Członkowie komisji Antosia mają siedzieć na d.. , potwierdzić to co mają potwierdzić. W zamian dostają wysokie apanaże. Układ prostu jak budowa cepa.

 • rbik53

  Oceniono 14 razy 2

  .
  …. taaaaa….. za parę lat Macierewicz odkryje, że w takim razie bomba była przyklejona plastrem na zewnątrz, a w gabinecie Tuska znajdowały się różne plastry i przylepce...

 • mireczekb

  Oceniono 54 razy 2

  Jestem pod ogromnym wrażeniem pracy komisji Berczyńskiego. Ten film dużo wyjaśnia, ale trzeba to potwierdzać, trzeba nadal badać. Dużo pracy przed komisją.

 • pbe64

  Oceniono 18 razy 2

  Antoni właśnie chyba nieświadomie udowodnił, że całkowitą i wyłączną winę bezpośrednią, za sam wypadek ponoszą piloci tego samolotu. Procedura lądowania na lotnisku wyposażonym tylko w radiolatarnie jest jasna i nie zostawia żadnego pola do prób. Jeżeli na wysokości 100m pilot nie widzi pasa startowego to MUSI przerwać lądowanie i odejść na drugi krąg. Nie ma żadnego "spróbujmy jeszcze kilkanaście metrów, może coś zobaczymy". Jego komisja może co najwyżej ustalać, czy na pilotów były jakieś naciski i znaleźć winnych pośrednich. Ale ustalenie winy prezydenta Kaczyńskiego chyba nie będzie mile widziane, więc komisja dalej będzie opowiadać swoje bajki dla sekciarzy.

 • rot.leszek

  Oceniono 12 razy 2

  A dlaczego Batman nie reagowal , spal akurat, nie mial sie gdzie przebrac ?
  kurcze szkoda, bo on jedyny moglby ich w ostatnim momencie uratowac- )

 • stefan-50

  Oceniono 36 razy 2

  Do boju ruszyły trolle, minusują bohatersko i z wielkim zaangażowaniem. Ciekawe czy utrzymają ten zapał jak Antoni wojnę (bo przecież nie wyobrażam sobie innej reakcji) ruskim wypowie.

 • gaua51

  Oceniono 34 razy 2

  Przecież to banda idiotów,więc nie mogło być inaczej.Antek Policmajster ich wcześniej poinstruował co mają bredzić.CHWD pokomisji,Antkowi ,całemu pisuarowi i ich wyborcom.

 • alik444

  Oceniono 1 raz 1

  Stary hit internetu powrócił! Baśnie Maciarenki i Kaczorka znów są na topie.
  Z pozdrowieniem: piu bździu i ostatecznie dup.

 • solussolius

  Oceniono 1 raz 1

  Lot prezydenckiej maszyny z Warszawy do Smoleńska nie odbył się. Sowieci między innymi nie dali pilotowi zgody na wlot w rosyjską przestrzeń powietrzną.

 • kotwkaloszach

  Oceniono 9 razy 1

  Desperacja sekty pisowskiej, wyrażana zarówno w pianiu z zachwytu nad pracami podkomisji, jak i w minusowaniu każdej sensownej wypowiedzi jest po prostu żałosna...odsłania, jak bardzo sekcie potrzebne jest paliwo do utrzymania zwartych szeregów i przychodzeniu na kolejne miesięcznice...

 • vega.vincent

  Oceniono 15 razy 1

  Najnowsze ustalenia podkomisji smoleńskiej: samolot bez skrzydła może lecieć , przykład : helikopter.

 • sw.stefan

  Oceniono 13 razy 1

  Ten film jest lepszy niż "Smoleńsk",
  maliny gwarantowane :D

 • staryman

  Oceniono 15 razy 1

  „...świadome manipulowanie i kłamanie...”
  --------------------------------------------------------------------------
  Za to właśnie Państwo Polskie im płaci. Starają się, jak mogą.

 • gianniriccardo

  Oceniono 15 razy 1

  Czy ktoś może sobie wyobrazić zamachowca, który dokonuje zniszczenia samolotu precyzyjnie nad sama ziemią zamiast wysoko powietrzu? No i po co komu było zabijać Kaczyńskiego? Przecież był zupełnie nieszkodliwy, a już na pewno Rosja nie musiała się z nim liczyć... To raczej brata bym podejrzewał. On podejrzewa wszystkich, a ja jego. Innych nie.

 • e-misio

  Oceniono 7 razy 1

  oj tam byle dzisiaj i przez kolejne miesiące było czym grzac atmosfere i wolaki miały na co pomstowac.. a za pół roku?
  ktoś o bombie termobarycznej bedzie wtedy pamietał i chciał o niej rozmawiac?
  chyba tak samo jak dzisiaj o mgle.. a przeciez nawet filmy jakies o niej ponakręcali
  za pół roku co innego się wymyśli... a wolaki znowu łykną.. jak pelikany

 • gregorf66

  Oceniono 1 raz 1

  Może antosiowi chodzi tylko .że by za obiad oddali? Nie było w planie że by za siebie placić. Mmiał prezydent

 • nowy4444

  Oceniono 57 razy 1

  Lasek Ty głąbie! Rejestrator w kabinie nic nie zarejestrował bo wybuch nie był w kabinie. Tak trudno to pojąć?

 • corey999

  Oceniono 23 razy 1

  Jakąż trzeba być cyniczną szują żeby usłyszawszy iz twoi przyjaciele mieli straszny wypadek samochodowy nieopodal, najpierw wpaść do pobliskiego baru na schabowego a potem spierdzielic do chaty gdzieś tam. A po roku nadawać że Zoska co tam była nie dość dokładnie przeglądała zwłoki bo nie ma nerki Franka, a powinna być.

 • pgar

  Oceniono 9 razy 1

  Trzeba "ciemnemu ludowi" (z PAD na czele i cała rzesza sekciarzy smolenskich), na co wydano miliony , kradzione bezczelnie z kieszeni podatnika. A , ze je wydano na paranoidalne śmieci, wiadomo było od poczatku.

 • ponury424

  Oceniono 7 razy 1

  Burdenko, uspokój się.

 • carrasius

  Oceniono 11 razy 1

  Na przykładzie katastrofy smoleńskiej widać, jak wygląda pojedynek rozumu z wiarą. Do zwolenników teorii wybuchowej: Jeżeli coś wyglądało jak kurczak, gdakało jak kurczak i smakowało jak kurczak, to najprawdopodobniej był to kurczak. Kurczaki nie wybuchają w powietrzu. Po prostu nie potrafią latać.

 • cacadux

  Oceniono 23 razy 1

  Ostatnie 30 sekund nagrania z kabiny pilotów:
  www.youtube.com/watch?v=ec1ZYKdwM4Y
  Prosze wysłuchac i podac dalej - zwłaszca nawiedzonym fanatykom od Macierewicza

 • grab31

  Oceniono 7 razy 1

  To po prostu był żywy zapalnik. .. ! Znowu ktoś podchwycil pomysł z kina... dlatego niczego nie znaleźli!

 • 99venus

  Oceniono 13 razy 1

  Co się kryje za faktem,że tyle osób daje się ciągle ogłupiać szarlatanom,dyletantom i zwykłym nieukom którym przewodzi ewidentny psychol?

 • ciemna strona mocy

  Oceniono 7 razy 1

  antek wes zluzuj bo juz zygac sie chce przez te twoje urojone utopie,,pomysl o zmianie leków albo swego partnera zmien na młodszego-to powinno ci pomoc idioto w du...e je...any

 • ciemna strona mocy

  Oceniono 5 razy 1

  antek wes zluzuj bo juz zygac sie chce przez te twoje urojone utopie,,pomysl o zmianie leków albo swego partnera zmien na młodszego-to powinno ci pomoc idioto w du...e je...any

 • cacadux

  Oceniono 7 razy 1

  Skoro był wybuch to znaczy że ktoś musiął wnieść na pokąłd bombę.To oznacza oskarżenie o terroryzm jedną z 96 osób wchodzących na pokłąd samolotu. Macierewicz, zdajesz sobei sprawę z tego co ty mówisz ? Czy ty sie słyszysz psychopato ?!

 • obatelwolski

  Oceniono 9 razy 1

  Zaczyna mi być żal tego Kaczyńskiego.Jak długo jeszcze,ta banda świrów z macierą na czele ma zamiar okłamywać tego nieszczęśliwego człowieka ?Przestań Kaczyński bredzić o dochodzeniu do prawdy,bo tej "twojej"prawdy nigdy się nie doczekasz.

 • w_pis-du

  Oceniono 7 razy 1

  A po uj o i wieźli do tego Smoleńska fajerwerki? Przecież nie lecieli na sylwestra a musi, to one im eksplodowały.

 • mona_3

  Oceniono 13 razy 1

  Jest dla mnie sprawą absurdalną, że w państwie europejskim tworzy się idiotyzmy dla poparcia tezy, która nie ma nic wspólnego z faktami.

 • lukkamin

  Oceniono 13 razy 1

  W tym szalenstwie jest metoda. Bracia Kaczynscy (czy tego chcemy czy nie) juz przeszli do historii Polski. Teraz Jaroslaw bedzie robil wszystko, zeby ta historia byla o 'ojcach narodu'. Nie zdziwie sie jak za pare lat o zamachu beda sie uczyc dzieci w szkole.

 • anders76

  Oceniono 15 razy 1

  "termobaryczny" ? Zawsze mowilem, ze termos z goraca herbata trzeba otwierac ostroznie !
  To musial byc duzy termos a moze herbatka byla z rumem ? Jak dmuchnelo tp brzoza sie zaraz zlamala. Przy okazji odkryto, ze Tutki moga miec skrzydla 6 metrow krotsze, postrzepione na koncu i latac sprawnie. Szkoda, ze Tupolew o tym nie wiedzial. A ten Il-62 co to torowal falszywa droge we mgle to juz pomysl grubo przekraczajacy Hary Pottera. W sumie raport zagraza zdrowiu Anodiny i Putina, pewnie zamowia 3 niezalezne tlumaczenia (jezeli Macierewicz tego juz nie zrobil) i jak tresc raportu do nich dotrze to ryzykuja zadlawienie sie w paroksyzmie smiechu, Moze taki jest wlasnie plan Antoniego, zasmiac Rosjan na smierc ?
  "Blaznem narodow bedziesz i papuga" czyli Wieszcz przewidzial, ze sie bedziemy kompromitowali.

 • opt

  Oceniono 1 raz 1

  Wolna od czego , chyba nie od głupoty

 • set456

  Oceniono 17 razy 1

  Na pokładzie samolotu ktoś puścił bąka i zdenerwowany pilot odpalił noworoczną petardę...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX