Oscary 2020. Kasia Łaska wystąpiła na gali. Polka śpiewała piosenkę z "Krainy lodu 2"

Kasia Łaska, która w polskiej wersji językowej wykonuje partie wokalne Elsy z "Kraina lodu" Disneya, zaśpiewała na oscarowej gali. Łaska z grupą innych wokalistek wykonała utwór "Into the Unknown" z "Krainy lodu 2".
Zobacz wideo

W nocy z niedzieli na poniedziałek poznaliśmy laureatów 92. Oscarów. Najwięcej statuetek zgarnął koreański film "Parasite". Film Jana Komasy "Boże Ciało", choć był nominowany, to musiał uznać wyższość koreańskiego obrazu. Jednak na oscarowej gali nie zabrakło polskiego akcentu. Na uroczystości wybrzmiały wszystkie nominowane do tegorocznych Oscarów piosenki, oprócz "Into the Unknown" z "Krainy lodu 2" były to "I Cant Let You Throw Yourself Away" ("Toy Story 4"), "Im Gonna Love Me Again" ("Rocketman"), "Im Standing With You" ("Breakthrough") i "Stand Up" ("Harriet").

Kasia Łaska zaśpiewała na gali Oscary 2020

Polska aktorka dubbingowa, Kasia Łaska, razem z innymi wokalistkami wykonała fragment piosenki z "Krainy lodu 2".

Do ostatniego momentu podawano jednak, że utwór z "Krainy lodu 2" wykonają tylko Idina Menzel i AURORA (śpiewające go w oryginalne) jednak w piątek poinformowano m.in. na Facebooku Disney Polska, że wraz z nimi zaśpiewają go wokalistki z Niemiec, Japonii, Norwegii, Rosji, Danii, Ameryki Łacińskiej, Tajlandii, Hiszpanii i właśnie z Polski. Finalnie Oscara za najlepszą piosenkę wygrał utwór "(I'm Gonna) Love Me Again" z filmu "Rocketman".

Kto zgarnął statuetki? Zobacz całą listę>>>

DOSTĘP PREMIUM