Till Lindemann z Rammstein ma koronawirusa. Wokalista trafił na OIOM

Wokalista zespołu rockowego Rammstein, Till Lindemann, z powodu zakażenia koronawirusem znajduje się na oddziale intensywnej terapii - poinformował dziennik "Bild".
Zobacz wideo

Artysta jeszcze 15 marca grał koncert w Moskwie. Po powrocie do Berlina trafił do szpitala z powodu bardzo wysokiej gorączki. Przeprowadzony test na koronawirusa dał wynik pozytywny - napisał „Bild”. Obecnie muzyk czuję się już lepiej i nie występuje zagrożenie dla jego życia - dodają dziennikarze.

Na 17 lipca 2020 na PGE Narodowym w Warszawie zaplanowany jest koncert zespołu Rammstein.

Podczas ostatniego koncertu grupy w Polsce na stadionie w Chorzowie muzycy pojawili się na scenie z flagami: biało-czerwoną oraz tęczową, która jest symbolem środowisk LGBTQ. Zespół nawiązał w ten sposób do wydarzeń, które miały miejsce kilka dni wcześniej w Białymstoku. Zaatakowano wtedy uczestników Marszu Równości i policję. 

Objawy zakażenia koronawirusem

Na całym świecie liczba zachorowań na koronawirusa niebawem przekroczy 500 tysięcy. W tym ponad 118 tysięcy osób wyzdrowiało, a ponad 22 tysiące - niestety zmarło. 

Koronawirus przenosi się drogą kropelkową. Typowe objawy zakażenia przypominają objawy grypy - chorzy mają gorączkę, kaszel i bóle mięśni.

DOSTĘP PREMIUM