Selfiaczki, pokładanie się i wielkie emocje. Czyli jak otwarcie igrzysk wygląda od kulis

Co robią sportowcy, gdy ich koledzy defilują w czasie ceremonii otwarcia Igrzysk? Czy łatwo dojść do porozumienia z uśmiechniętymi, ale średnio pomocnymi Japończykami? O tym w premierowym odcinku podcastu "TokIO z bliska".

W pierwszym odcinku podcastu "TokIO z bliska", tuż po ceremonii otwarcia Igrzysk, rozmawiamy o tym, jak wyglądała ta uroczystość i czego nie można było zobaczyć w telewizji. Nasz – wyraźnie wzruszony - tokijski wysłannik opowiada także o tym, jakie przyjęcie czekało go w Kraju Kwitnącej Wiśni. Bo Japończycy – chyba jako pierwszy naród w historii – nie cieszą się, że właśnie tutaj odbywają się Igrzyska.

"TokIO z bliska" to najważniejsze wydarzenia igrzysk, medale, zwycięstwa, rekordy, spektakularne porażki. Ale też wszystko to, co igrzyska otacza i im towarzyszy. Jakub Baliński (z domowego studia w podwarszawskich Markach) i Przemysław Pozowski (prosto ze stolicy Japonii) będą próbowali zajrzeć za kulisy olimpijskich zmagań. Nie zabraknie też oczywiście analizy najważniejszych sportowych wydarzeń danego dnia. Do usłyszenia w kolejnych odcinkach podcastu. Szukajcie nas popołudniami i wieczorami na tokfm.pl i w aplikacji mobilnej!

TOK FM PREMIUM