Tokio 2020. Kiedy grają siatkarze? Gdzie obejrzeć mecze Polaków? [aktualizacja]

Kiedy polscy siatkarze grają mecze na igrzyskach? - to pytanie zadają sobie teraz fani siatkówki. Polska drużyna pojechała do Tokio po medal, niektórzy liczą nawet na złoto. Gdzie można oglądać mecze Polaków?

Z tego artykułu dowiesz się:

  • Gdzie oglądać mecze Polaków?
  • Kiedy grają polscy siatkarze?
  • Z kim w Tokio grają polscy siatkarze?

Zaczęły się przesunięte Igrzyska Olimpijskie 2020 w Tokio, a wraz z nimi powróciły sportowe emocje. Mimo że tym razem z powodu pandemii kibice polskiej reprezentacji nie mogą osobiście towarzyszyć siatkarzom, to biało-czerwonym wciąż przyda się solidny doping przed ekranem telewizora. 

Kiedy grają siatkarze? Harmonogram fazy pucharowej

Polacy są uważani za faworytów turnieju, choć przegrana z Iranem w pierwszym meczu zaniepokoiła i nieco osłabiła początkowy entuzjazm. Na szczęście podopieczni Vitala Heynena pokazali w meczu z Włochami, na co ich stać. Pozostaje jedynie liczyć, że kolejne mecze okażą się dla biało-czerwonych równie pomyślne.

Kiedy grają polscy siatkarze?

W grupie polscy siatkarze mieli reprezentacje: Włoch, Wenezueli, Japonii, Kanady i Iranu. Za nami już pojedynki z Wenezuelą (3:1)Irańczykami (2:3)Włochami (3:0), Japonią (3:0) i Kanadą (3:0).

Polacy wygrali swoją grupę. Teraz zagrają w ćwierćfinale. Ich rywalem będzie Francja, która zajęła czwarte miejsce w grupie B. 

Kiedy mecz Polaków z Francją?

Ćwierćfinał IO Polska-Francja zaplanowany jest na wtorek 3 sierpnia na godzinę 14.30.

Harmonogram fazy pucharowej:

Półfinały - 5 sierpnia, godz. 6:00 i 14:00
Mecz o trzecie miejsce - 7 sierpnia, godz. 6:30
Finał - 7 sierpnia, godz. 14:15

Gdzie oglądać mecze Polaków?

Zmagania polskich siatkarzy podczas Igrzysk Olimpijskich Tokio 2020 można oglądać na żywo na kanałach Eurosport 1, TVP 1, a także online w tvpsport.pl, aplikacji mobilnej i Smart TV.

TOK FM PREMIUM