Hubert Hurkacz odpadł z turnieju olimpijskiego. Polak przegrał już w drugiej rundzie

Hubert Hurkacz odpadł z turnieju olipmpijskiego. Rywalem Polaka był Liam Broady. Brytyjczyk zajmuje 141. pozycję w rankingu ATP.

Pierwszego seta wygrał Brytyjczyk 5:7, w drugim Hurkaczowi udało się wygrać 6:3. W decydującym - trzecim secie - Polak przegrał 3:6.

Przypomnijmy, że wczoraj udział w turnieju singlistek zakończyła Iga Świątek. Najlepsza polska tenisistka przegrała w drugiej rundzie z Paulą Badosą. Świątek raz jeszcze zagra przeciwko Hiszpance. W turnieju miksta przeciwnikami pary Iga Świątek i Łukasz Kubot będą Paula Badosa i Pablo Carreno Busta.

Najważniejsze wydarzenia igrzysk w Tokio, medale, zwycięstwa, rekordy, spektakularne porażki. Ale też wszystko to, co igrzyska otacza i im towarzyszy. Jakub Baliński wspólnie ze specjalnym wysłannikiem TOK FM do Tokio, Przemysławem Pozowskim, przez czas trwania zawodów dostarczą niezbędną dawkę wiedzy o igrzyskach i ich otoczce. To podcastowe podsumowanie dnia na igrzyskach. Słuchaj>>>