Siatkarze wygrali z Japonią 3:0. Niepotrzebne nerwy w ostatnim secie

Polscy siatkarze wygrali z Japonią 3:0 w meczu 4. kolejki grupy A turnieju olimpijskiego w Tokio. Tym samym Polacy wrócili na pierwsze miejsce w tabeli i zapewnili sobie awans do ćwierćfinału. Siatkarze zagrają jeszcze w fazie grupowej z Kanadą.

Pierwszego seta podopieczni Vitala Heynena wygrali 25:22, a drugiego - 25:21, a trzeciego po sporych emocjach - 26:24. We wcześniejszych spotkaniach Polacy przegrali z Iranem 2:3 oraz pokonali Włochy 3:0 i Wenezuelę 3:1.

W innym piątkowym meczu grupy A Kanada pokonała Wenezuelę 3:0.

"TokIO z bliska" to najważniejsze wydarzenia igrzysk, medale, zwycięstwa, rekordy, spektakularne porażki. Ale też wszystko to, co igrzyska otacza i im towarzyszy. Jakub Baliński (z domowego studia w podwarszawskich Markach) i Przemysław Pozowski (prosto ze stolicy Japonii) będą próbowali zajrzeć za kulisy olimpijskich zmagań. Nie zabraknie też oczywiście analizy najważniejszych sportowych wydarzeń danego dnia. Do usłyszenia w kolejnych odcinkach podcastu. Szukajcie nas popołudniami i wieczorami na tokfm.pl i w aplikacji mobilnej!

TOK FM PREMIUM