"Jesteśmy z Wami!". Dziennikarze TOK FM solidarni z Ukrainą

"Ukraina jest niepodległym państwem, a jej obywatele mają prawo do spokojnego i bezpiecznego życia" - dziennikarze TOK FM przygotowali specjalne wideo jako wyraz wsparcia dla mieszkańców kraju ogarniętego wojną. Mówią na nim po ukraińsku.
Zobacz wideo

 - Drodzy przyjaciółki i przyjaciele z Ukrainy - mówią na początku nagrania - po ukraińsku - dziennikarze TOK FM. - Pracujemy razem, jesteśmy sąsiadami, spotykamy się na ulicach polskich miast. Chcemy wyrazić nasze ogromne wsparcie i solidarność z Waszą ojczyzną, dotknięta, okrutnym, tragicznym i niesprawiedliwym atakiem - dodają. 

Jak podkreślają w dalszej części nagrania, "Ukraina jest niepodległym państwem, a jej obywatele mają prawo do spokojnego i bezpiecznego życia". - Rosyjska agresją jest niedopuszczalnym aktem przemocy, który wpłynie nie tylko na losy ukraińskich rodzin, ale całego świata - mówią dziennikarze TOK FM. I dodają: "Drodzy i przyjaciele i przyjaciółki z Ukrainy, w tych trudnych chwilach mocno stoimy po Waszej stronie. Jesteśmy z Wami!". 

To kolejna forma wsparcia Ukrainy objętej wojną. Wcześniej zespół wciąż działającego w Ukrainie "Expressu" i redakcja "Gazety Wyborczej", wspierane przez Gazeta.pl i Radio TOK FM, przygotowały specjalne wydanie gazety dla Ukrainek i Ukraińców uciekających przed wojną. 

DOSTĘP PREMIUM

TOK FM PREMIUM