18+
Uwaga!

Ta strona zawiera treści przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych

Mam co najmniej 18 lat. Chcę wejść
Nie mam jeszcze 18 lat. Wychodzę

20-letni sprawca masakry w Buczy grozi Ukraińcom w sieci: "Znów was dorwę"

Ukraińscy internauci wyśledzili w sieci rosyjskich żołnierzy prawdopodobnie odpowiedzialnych za masakrę w Buczy. Wypowiedzi jednego z nich pokazują ich degenerację i bestialstwo. Ostrzegamy - treść artykułu jest drastyczna, nie dostosowana dla osób nieletnich i z obniżoną odpornością psychiczną.
Zobacz wideo

Sprawcy masakry w Buczy zidentyfikowani przez internautów 

Kiedy ukraińskie władze podały, że za potworne zbrodnie wojenne w Buczy odpowiedzialna jest 155. Wydzielona Brygada Piechoty Morskiej Floty Pacyfiku z Władywostoku, internauci rozpoczęli śledztwo w sieci, w wyniku którego udało im się wytropić niektórych żołnierzy tej jednostki. Jednemu z nich, 20-letniemu Michaiłowi Tkaczowi napisali w mediach społecznościowych, że jest okupantem. Wówczas młody Rosjanin odpisał:

"Zrozumcie, że jesteśmy na waszej ziemi i zabijamy was, a wy jesteście tylko śmierdzącymi, chodzącymi trupami"

"Odetnę kolejne ucho na pamiątkę"

Nazwisko rosyjskiego żołnierza który wraz ze swoją jednostką okupował Buczę podał do publicznej wiadomości dziennikarz śledczy ukraińskiego portalu slidstwo.info Dmitrij Repliańczuk. W opublikowanym przez niego w sieci nagraniu widzimy zdjęcia z profilu Michaiła Tkacza z mediów społecznościowych. 20-letni Rosjanin urodził się we Władywostoku i w 2017 roku ukończył szkołę. Jego marzeniem było zostać ratownikiem, ale dwa lata później dostał powołanie do wojska. W wieku 19 lat podpisał kontrakt z rosyjską armią i 24 lutego wraz ze swoją brygadą najechał na Ukrainę i prawdopodobnie był wśród żołnierzy okupujących Buczę.

Kiedy internauci nazwali Michaiła Tkacza "katem i okupantem", ten odpisał:

"Gdy tylko znów was dorwę, urwę wam głowy. Zrozumcie, że jesteśmy na waszej ziemi i zabijamy was, a wy jesteście tylko śmierdzącymi, chodzącymi trupami"

Zapytany zaś o to, dlaczego wraz ze swoją armią najechał na Ukrainę, miał odpisać:

"Trzeba obalić rząd, żeby nie wstąpił do NATO, żeby nie było Ameryki, do której melodii tańczycie"

- To nie są słowa Putina ani Szojgu. To napisał 20-letni okupant Michaił, który dopiero niedawno ukończył szkołę w swoim jeb**** Władywostoku, dziewięć tysięcy kilometrów od naszego kraju" – skomentował słowa Rosjanina Repliańczuk

Czy opowiedzą w domu, co robili w okupowanych miastach pod Kijowem?

W innej dyskusji z internautą który nazwał go faszystą, Tkacz napisał:

"Nie tylko żyję, ale też zabijam twoich. Miej przy sobie plastikowy paszport, żebym mógł cię rozpoznać, kiedy będę sprzątał martwe ciała. Zachowam sobie kolejne ucho na pamiątkę."

W nagraniu wideo, które Repliańczuk zamieścił w komentarzach pod swoim postem na Facebooku, dziennikarz pokazuje również kilku innych żołnierzy jednostki stacjonującej w Buczy. Wszyscy oni to bardzo młodzi mężczyźni, publikujący w mediach społecznościowych zdjęcia z dziewczynami, rodzicami czy malutkimi dziećmi. 

- Czy po powrocie opowiedzą swoim dziewczynom, co wraz z kolegami zrobili w okupowanych miastach pod Kijowem?- zastanawia się Dmitrij Repliańczuk

TOK FM PREMIUM