Tanie loty do Barcelony i nie tylko. Linia lotnicza Wizz Air od sierpnia otwiera nowe wakacyjne kierunki

Od sierpnia linia lotnicza Wizz Air uruchamia cztery nowe, bardzo wakacyjne kierunki. Wielbiciele dobrej pogody będą zadowoleni. Węgierski przewoźnik szykuje też miłą niespodziankę we wrześniu.

Linia lotnicza Wizz Air. Od czerwca 2022 są już nowe połączenie z Danią i portugalską Maderą 

Linia lotnicza Wizz Air (wizzair.com) to obok Ryanair jeden z najpopularniejszych w Europie tanich przewoźników, cieszy się dużą popularnością także w Polsce. Węgierski przewoźnik postawił w tegorocznym letnim sezonie na nowe kierunki i co chwila kusi polskich turystów kolejnymi uruchamianymi trasami. W kwietniu tego roku węgierski przewoźnik ogłosił pojawienie się nowych połączeń z naszego kraju. Jeden z nich ruszył już w czerwcu 2022, kolejnych możemy się spodziewać od sierpnia oraz od września 2022.

Jaki kierunek pojawił się w czerwcu? Już pierwszego dnia tego właśnie miesiąca odbył się pierwszy lot na trasie Warszawa - Kopenhaga (stolica Danii). Samoloty Wizz Air kursują na tej linii aż pięć razy w tygodniu: w poniedziałki, środy, czwartki, piątki i niedziele.

Kolejną czerwcową nowością było połączenie z Katowic do Funchal na Maderze, które wystartowało 18 czerwca 2022 r. i było pierwszym bezpośrednim i regularnym lotem węgierskich linii łączącym Polskę z tą bardzo turystyczną portugalską wyspą.

Linia lotnicza Wizz Air. Nowe atrakcyjne połączenie z Abu Zabi na Malediwy

Ta trasa wymaga już co prawda przesiadki, lecz warto wspomnieć, iż w lipcu ta tania linia lotnicza uruchomiła także połączenie z Abu Zabi w Zjednoczonych Emiratach Arabskich na rajskie Malediwy.

Również od lipca ten tani przewoźnik rozpoczął loty na nowej trasie z Krakowa do francuskiego Lyonu.

Tanie loty do Barcelony i nie tylko. Już od sierpnia nowe atrakcyjne kierunki z Wrocławia

Wśród nowych kierunków linii lotniczej Wizz Air znalazły się połączenia z Polski w bardzo wakacyjne, letnie rejony. 

Już w sierpniu 2022 roku wystartowały nowe połączenia Wizz Air z Wrocławia do:

  • do Tirany (stolica Albanii),
  • na wyspę Rodos (Grecja),
  • do Dubrownika (Chorwacja),
  • do Barcelony (Hiszpania).

Loty do Tirany i na Rodos z Wrocławia są realizowane dwa razy w tygodniu – w poniedziałki oraz piątki. Do Dubrownika można polecieć w każdy czwartek i niedzielę.

Od sierpnia 202 roku turyści mogą też skorzystać z tanich lotów do Barcelony. Samoloty Wizz Air latają tam z Wrocławia we wtorki i soboty.

Kolejny atrakcyjny kierunek linii lotniczych Wizz Air z Warszawy już od października

To nie koniec zapowiadanych przez węgierskiego przewoźnika nowości w połączeniach lotniczych. Już we wrześniu pojawi się nowy kierunek z Warszawy. Po tym, jak w czerwcu Wizz Air połączył Katowice z Maderą, teraz czas na stolicę. Pasażerowie będą mogli lecieć do Funchal prosto z Lotniska Chopina w Warszawie. Loty na tej trasie wystartują 30 października. 

DOSTĘP PREMIUM

DOSTĘP PREMIUM