Pogotowie w rezydencji Tigera Woodsa. Zabrano teściową golfisty

Prawdopodobnie to przedawkowanie leków nasennych było przyczyną ?dziwnego? wypadku samochodowego, po którym Tiger Woods trafił do szpitala. Niestety znany golfista znów jest na celowniku mediów. Dziś w nocy z jego domu ambulans zabrał do szpitala jego teściową.

Pogotowie przyjechało dziś w nocy do domu Woodsa w Windermere na Florydzie. Według świadków, na których powołuje się portal TMZ, lekarze na noszach wynieśli nieznaną kobietę w średnim wieku. Teraz już wiadomo, kim jest nieznajoma. To teściowa sportowca, która przyjechała do córki.

 

Według lokalnej telewizji WKMG w Orlando chwilę później za karetką ruszył czarny Escalade, dokładnie taki sam, jakim na co dzień jeździ sportowiec. Za kierownicą widziano żonę Woodsa, Elin. Pogotowie zawiozło jej matkę do tego samego szpitala, do którego po wypadku trafił golfista.

Wiadomo, że stan kobiety jest stabilny. Jednak dlaczego trafiła do szpitala - nie podano.

Poza incydentem z teściową, media wracają do sprawy "dziwnego wypadku" Tigera Woodsa. Jak donosi TMZ, dzień po Święcie Dziękczynienia, czyli w dniu w którym sportowiec wjechał w drzewo, w jego domu znaleziono dwie fiolki po lekach (po środku nasennym ambien i leku przeciwbólowym vicodin). A przed tymi preparatami ostrzega amerykańska Administracja ds. Żywności i Leków. Okazuje się, że po ich zażyciu, niektórzy ludzie lunatykują: jeżdżą samochodem, objadają się, a nawet uprawiają seks.

Gdy znaleziono Wooodsa za kierownica cadillacka, ten chrapał, i jak wynika z zeznań policji, najprawdopodobniej był pod wpływem jakieś substancji, ale na pewno nie był to alkohol.

Żona Elin twierdzi wprost - Mój mąż jest uzależniony od vicodinu

Po przewiezieniu do szpitala lekarze powiedzieli, że Woods miał problemy z oddychaniem i został podłączony do respiratora. Zamknięto też całe piętro oddziału.

Zdaniem jego żony, sportowiec jest uzależniony od leków i najprawdopodobniej ich przedawkowanie było powodem wypadku.

Kiedy media ujawnił kolejny romans golfisty, jego żona wyprowadziła się i zamieszkała w sąsiedztwie.

33-letni Woods jest liderem światowego rankingu golfistów. Wygrał do tej pory 14 turniejów wielkoszlemowych. Zawodowcem jest od 1996 roku, a od 2002 roku uchodzi za najlepiej zarabiającego zawodnika na świecie. W październiku magazyn Forbes poinformował, że został pierwszym miliarderem wśród sportowców.

Zobacz zdjęcia domniemanych kochanek Tigera Woodsa

I jeszcze więcej zdjęć kochanek sportowca

DOSTĘP PREMIUM