Anglia: 36-latka uprawiała seks z 12-latkiem. Blisko 200 razy

36-letniej Angeli Sullivan grozi dożywocie, po tym jak przyznała się do uprawiania seksu z 12-latkiem przed sądem w brytyjskim Middlesbrough. Kobieta uprawiała seks z chłopcem 191 razy - każdy odnotowywała w pamiętniku, a po setnym zbliżeniu kupiła dziecku w prezencie buty sportowe. Grozi jej dożywocie - donosi "Daily Mail".

Samotnie wychowująca dziecko kobieta miała z dzieckiem 10-miesieczny romans, podczas którego często spotykali się w mieszkaniu oskarżonej w Middlesbrough. Na czas schadzek matka wysyłała własnego syna do jego dziadków.

Podczas jej zatrzymania przez policję w październiku ubiegłego roku policja znalazła w mieszkaniu pamiętnik, a w nim 191 gwiazdek - każda upamiętniająca jeden stosunek z dzieckiem. Studiujący pamiętnik śledczy wyczytali też m.in., że kobieta podarowała swojemu "kochankowi" parę sportowych butów jako prezent po ich setnym zbliżeniu.

Obrońca Sullivan wystąpił już o badanie psychiatryczne, na co sąd prawdopodobnie przystanie.

Angela Sullivan nigdy wcześniej nie była notowana, teraz grozi jej dożywotni pobyt na liście przestępców seksualnych i w więzieniu.

Okna w domu bezrobotnej zostały wybite przez nieznanych sprawców po jej zatrzymaniu.

DOSTĘP PREMIUM

DOSTĘP PREMIUM