Kolumbijska modelka szefową potężnego gangu narkotykowego

Angie Sanselmente Valencia do tej pory pojawiała się głównie w sesjach zdjęciowych, w których prezentowała seksowną bieliznę. Zdaniem policji ta kolumbijska piękność to szefowa potężnego gangu, który szmuglował kokainę do Wielkiej Brytanii.

Modelka kierowała międzynarodową siatką dilerek narkotyków. Jej grupa działała w Meksyku i Argentynie.

Członkinie gangu, tak jak jego szefowa były modelkami, które kursowały na trasie z Ameryki Południowej do Europy przemycając przy okazji kokainę.

Urodzona w Kolumbii piękność z wybiegów była związana z meksykańskim bossem narkotykowym znanym pod pseudonimem "Potwór". W zeszłym roku rozstała się z nim i stanęła na czele własnego gangu. Zatrudniane przez siebie dilerki nazywała "aniołkami, które w nikim nie budziły podejrzeń". Według brytyjskiego dziennika "The Sun" "Aniołki" za każdy udany kurs zarabiały ponad 3 tys. funtów.

Działalność gangu wyszła na jaw po tym jak na lotnisku w Buenos Aires jedna z jego członkiń została przyłapana z porcją kokainy. 21-letnia modelka przyznała się do winy. Dzięki jej zeznaniom wpadły kolejne dilerki narkotyków.

Według policji szefowa gangu była w tym czasie w Buenos Aires. Zniknęła tuż po aresztowaniu swoich współpracowniczek. Argentyńska policja wydała za nią list gończy.

DOSTĘP PREMIUM

TOK FM PREMIUM