Internetowy sex-shop dla muzułmanów hitem

Sex-shop El Asira, w którym można kupić erotyczne produkty zgodne z prawem szariatu, jest niezwykle popularny wśród internautów - pisze brytyjski ?Daily Telegraph?.

- W ciągu pierwszych 4 dni działania odnotowaliśmy około 70 tys. wejść - powiedział Abdelaziz Aouragh, założyciel sklepu. Aouragh twierdzi, że oferta jest skierowana do muzułmańskich małżeństw i reklamuje swój sklep jako alternatywę dla stron, które "skupiają się na pornografii i ekstrawaganckiej stronie erotyki" - rzeczach zabronionych w Islamie.

Strona El Asira jest dość skromna, przedstawia czarno-szarą drogę z białą linia biegnącą po środku. By wejść kobiety klikają po lewej stronie, a mężczyźni po prawej. W sklepie można kupić kilkanaście produktów, m.in. olejki do masażu, lubrykanty i afrodyzjaki. Strona jest dostępna w jeżyku angielskim, arabskim i holenderskim.

- Na wiele produktach są zdjęcia nagich ludzi lub wulgarne napisy. Było mi trudno znaleźć artykuły, które mógłbym sprzedawać w swoim sklepie - opowiadał Aouragh.

"Nie ma się czego wstydzić"

Muzułmańscy duchowni, tacy jak holenderski imam Abdul Jabbar, nie widzą nic złego w działalności Aouragha. - Dopóki nie sprzedaje seks-zabawek ani innych tego typu rzeczy nie ma problemu - mówił imam - Prorok Mohamet udzielał wielu rad dotyczących pożycia seksualnego w małżeństwie. Nie ma czego się wstydzić - dodał duchowny.

DOSTĘP PREMIUM

DOSTĘP PREMIUM