Urodzinowa laurka na cześć Janukowycza. "Nadaje rytm życia"

Ukraińska telewizja włączyła się w obchody 60. urodzin prezydenta Wiktora Janukowycza. Kilka kanałów zaprezentowało 40-minutowy propagandowy film o życiu szefa państwa. Film miał charakter laurki urodzinowej. ?Prezydent nadaje rytm życiu całego kraju. W każdym jego działaniu jest dokładność, w każdej uchwalonej decyzji odpowiedzialność. Silna ręka prezydenta pokonuje wszystkie przeszkody" - zapewniał telewidzów lektor.

Wiktor Janukowycz przedstawiany jest w filmie jako osoba lubiąca dzieci i weteranów, człowiek wymagający wobec innych, ale przede wszystkim wobec siebie. Sam prezydent nie chwali swojej osoby, robią to za niego politycy i ludzie "kultury", jak na przykład artystka estradowa Tajisia Powalij. "Wydaje mi się, że pan Wiktor może być ojcem dla nas wszystkich ponieważ robi on mądre kroki, które wszystkim imponują" - zapewnia popularna gwiazda.

Na filmie można było zobaczyć prezydenta w otoczeniu dzieci, weteranów Armii Czerwonej, w elektrowni wodnej, fabryce czekolady, kopalni, helikopterze i w kuchni ukraińskich emerytów, gdzie smażył jajecznicę.

DOSTĘP PREMIUM