Kanadyjski pilot-morderca zakradał się do damskich sypialni i kradł bieliznę [ZDJĘCIA]

Pułkownik Russell Williams, były pilot brytyjskiej królowej Elżbiety II i kanadyjskiego premiera, przyznał się przed sądem do zabójstwa dwóch kobiet, ataków na dwie kolejne i 82 włamań. Sąd upublicznił zdjęcia, jakie pilot robił sobie w skradzionej damskiej bieliźnie.

Przed kanadyjskim sądem trwa proces Williamsa. Pilot zostanie prawdopodobnie skazany na dożywocie za zabójstwo 27-letniej stewardessy Jessiki Lloyd oraz 38-letniej Marie Comeau, służącej pod jego dowództwem.

Podczas rozprawy prokurator dowodził, że Williams użył swojej pozycji, by zdobyć adres, telefon i plan dnia swojej podwładnej. Przedstawiono też dowody fetyszystycznej obsesji pilota, który włamywał się do sypialni kobiet, kradł ich bieliznę i następnie robił sobie w niej zdjęcia. Fotografie zostały pokazane na sali sądowej. Williams włamał się do ponad 80 domów i kradł bieliznę nawet 11-letnich dziewczynek.

Zbrodnie pilota zszokowały całą Kanadę. Williams był dowódcą jednej z ważniejszych baz wojskowych w kraju, a kiedyś pracował jako pilot premiera. W swojej karierze pilotował także m.in.: samolot z królową Elżbietą II na pokładzie.

DOSTĘP PREMIUM