Kolejna strzelanina w Meksyku. Co najmniej 13 zabitych

13 mężczyzn zginęło w strzelaninie na myjni samochodowej w Meksyku. Zabójcami byli najprawdopodobniej członkowie zorganizowanych grup przestępczych. To trzecia strzelanina w Meksyku w ostatnich dniach.

Napastnicy podjechali samochodami typu SUV i otworzyli ogień. Zaskoczeni pracownicy myjni samochodowej w nadbrzeżnym mieście Tepic w stanie Nayarit nie mieli żadnych szans. Zginęli na miejscu. Na chodniku zostały ciała zamordowanych, w tym jeden przechodzień.

Co najmniej 13 ofiar

- Pracownicy to mężczyźni, myli właśnie samochody, kiedy uzbrojeni napastnicy, najprawdopodobniej członkowie zorganizowanych grup przestępczych, podjechali samochodami i otworzyli ogień" - relacjonowała pragnąca zachować anonimowość przedstawicielka lokalnych służb. "Jest od 13 do 15 ofiar" - dodała.

Krwawa seria zabójstw w Meksyku

To już trzecia strzelanina w ostatnich dniach w Meksyku. W piątek zamachowcy zastrzelili 14 osób, w tym 14-letnią dziewczynkę, na imprezie w najbardziej niebezpiecznym mieście Meksyku, Ciudad Juarez. Z kolei w niedzielę zabójcy zamordowali również 14 osób w strzelaninie w centrum rehabilitacji w Tijuanie.

DOSTĘP PREMIUM