Dzieci Jacksona u Oprah: Był dobrym ojcem

Był dobrym i troskliwym ojcem - tak o Michaelu Jacksonie mówią jego dzieci. 13-letni Prince i 12-letnia Paris wystąpiły wczoraj w amerykańskim programie telewizyjnym "Oprah Winfrey Show".

Oprah Winfrey poprosiła dzieci Michaela Jacksona, by opowiedziały o najmilszym wspomnieniu związanym z ich ojcem. - Kiedy byliśmy w Bahrajnie, wstawaliśmy wcześnie rano i spacerowaliśmy plażą. Piliśmy colę i zajadaliśmy się snikcersami - mówił starszy syn Jacksona Prince.

Jego młodsza siostra Paris wspominała wieczór spędzony w Las Vegas: - Byliśmy na dachu wysokiego budynku i patrzyliśmy na rozświetlone miasto. Mieliśmy słodycze i napoje.

Paris opowiadała, że ojciec zabierał ich często do muzeów, bo tak jak on lubili sztukę. Nie przeszkadzało im, że musieli mieć zasłonięte twarze. Rozumieli, że ojciec próbuje zapewnić im normalne życie - co nie za bardzo się udawało.

"On był najlepszym kucharzem na świecie. Najlepiej wychodziły mu tosty. On był normalnym ojcem, tyle, że najwspanialszym". Dzieci Michaela Jacksona mieszkają w Los Angeles. Ich opiekunem prawnym jest matka słynnego piosenkarza, Katharine.

Prince i Paris chodzą do prywatnej szkoły, a w przyszłym roku dołączy do nich ich 8-letni brat Blanket, który na razie uczy się w domu.

TOK FM PREMIUM