Zeznania 'Ruby': Gośćmi imprez bunga bunga byli G. Clooney, C. Ronaldo...

Hollywoodzki aktor George Clooney wezwany na świadka w procesie premiera Włoch. Silvio Berlusconi odpowiada za domniemany seks z nieletnią prostytutką. Clooney'a wezwali na świadka obrońcy Berlusconiego. Na liście świadków w procesie jest też partnerka Clooney'a, czworo ministrów rządu Włoch oraz gwiazdor futbolu, Cristiano Ronaldo.

Włoski premier Silvio Berlusconi odpowiada przed sądem za domniemane uprawianie seksu z nieletnią prostytutką Karimą el Mahroug, znaną jako Ruby. Marokańska tancerka miała wówczas mieć mniej niż 17 lat - czyli poniżej wieku, od którego prostytucja we Włoszech jest dopuszczalna. ">W rozwiązłych imprezach, nazywanych przez media "bunga bunga", uczestniczyło wiele młodych kobiet. Berlusconi jest też oskarżony o nadużycie władzy w celu uwolnienia Ruby z aresztu, do którego trafiła w związku z podejrzeniem o kradzież. Proces rozpocznie się 6 kwietnia.

"Ruby" zeznaje: Widziałam Clooney'a, Ronaldo, Frattiniego...

Do włoskich mediów przedostała się lista osób, które będą wezwane na świadków w procesie Berlusconiego. Według zeznań, jakie złożyła Ruby, oprócz George'a Clooney'a i jego partnerki Elisabetty Canalis na liście jest też czwórka ministrów włoskiego rządu, m.in. szef MSZ Franco Frattini i minister ds. równych szans, Maria Carfagna, była modelka, znana z odważnych zdjęć. Na liście są też znani prezenterzy włoskich telewizji, aktorzy, dziennikarze i politycy. I gwiazdor futbolu Cristiano Ronaldo, który również znany jest z upodobania do imprez z prostytutkami.

Clooney: spotkałem Berlusconiego raz. Prosiłem o pomoc dla Darfuru

"To dziwne. Spotkałem Berlusconiego tylko raz, kiedy próbowałem zdobyć pomoc dla Darfuru" - oświadczył George Clooney. Według włoskiego dziennika "Corriere della Sera", partnerka George'a Clooney'a, Elisabetta Canalis, zaprzeczyła w rozmowie z włoską prokuraturą, by ona i George Clooney mieli brać udział w którejkolwiek z imprez Berlusconiego. Sam włoski premier z kolei utrzymuje, że nigdy nie płacił za seks, a jego imprezy były normalnymi obiadami.

Na liście posiadanej przez mediolańskich prokuratorów widnieje 136 nazwisk. Są na niej m.in. nazwiska 32 dziewcząt, które miały brać udział w imprezie w willi w Arcore, oraz 16 innych nazwisk młodych osób, które odwiedziły willę San Martino.

Bunga Bunga: wyciekły niegrzeczne foty. >> Impreza musiała być przednia [ZDJĘCIA]

W czepcu na plażę: kostiumy kąpielowe z Chin [ZDJĘCIA]

TOK FM PREMIUM