Córka Sary Palin nie wpuszcza matki do domu

Poszło o poglądy. Amerykańska polityk znana jest ze swoich konserwatywnych poglądów. Z kolei jej 20-letnia córka Bristol, po występie w Tańcu z Gwiazdami, odkryła w sobie liberalną duszę. Teraz obie panie się kłócą - Sarah Palin dostała nawet zakaz wchodzenia do domu Bristol. O sytuacji piszą amerykańskie media.

Główny zarzut? Sarah Palin jest zbyt republikańska i za bardzo chce kontrolować życie Bristol, która według Daily Mail, przeprowadziła się z Alaski do Arizony właśnie z powodu nadopiekuńczej matki.

Według tabloidu "National Enquirer", młoda celebrytka zabroniła swej matce, by ta przychodziła do jej domu aż do momentu, kiedy zaakceptuje jej nowe poglądy. Bristol Palin po wizycie w Los Angeles, gdzie występowała w amerykańskiej edycji "Tańca z Gwiazdami:", odkryła, że bliższe są jej poglądy liberałów niż republikańskie wartości wpajane jej w domu od dziecka.

Zaczęło się od tego, że w 2010 roku publicznie postanowiła poprzeć homoseksualne małżeństwa. Wywołało to prawdziwą burzę w Stanach Zjednoczonych, gdzie rok wcześniej konflikt Sary Palin i środowisk gejowskich nie schodził z pierwszych stron gazet. Ówczesna gubernator Alaski stanęła w obronie Carrie Prejean , która nie została Miss Kalifornii za to, że publicznie stwierdziła, iż "wierzy w małżeństwo jako związek kobiety i mężczyzny".

W Stanach Zjednoczonych brak spójności w poglądach rodziny polityka jest równoznaczne ze spadkiem poparcia dla niego. Dlatego Sarah Palin postanowiła zawalczyć o swoje dziecko - domniemaną treść ich kłótni publikują obecnie wszystkie amerykańskie brukowce. Całkiem spora ilość anonimowych przyjaciół Bristol udziela informacji na ten temat. - Powiedziała swojej matce, że jest dorosłą kobietą i może teraz robić co chce - powiedział jeden z nich. Co na ten temat sądzi była gubernator Alaski? Nie wiadomo.

Ciąża, kariera, odcinanie pępowiny

Sarah Palin urodziła pięcioro dzieci. Po tym, jak tempo jej kariery politycznej znacząco spadło została komentatorką wydarzeń politycznych w telewizji FOX. Dlaczego to właśnie Bristol trafiła do "Tańca z Gwiazdami" i została celebrytką? Świat dowiedział się o jej istnieniu podczas kampanii prezydenckiej w 2008 roku. Wówczas John McCain, kandydat republikanów podał do wiadomości publicznej, że 17-letnia córka Sary Palin, która w razie wygranych wyborów miała zostać wiceprezydentem USA - jest w piątym miesiącu ciąży. Nastolatka oświadczyła, że nie zamierza usunąć dziecka, a także planuje ślub z jego ojcem, 18-letnim Levim Johnstonem.

Z wydarzenia zrobiła się wielka kampania pro-life. A kandydujący na prezydenta Barrack Obama sam przyznał, że jego matka też miała 18 lat, gdy go urodziła. Bristol szybko stała się celebrytką. Jej losy śledziły całe Stany Zjednoczone, była tak popularna, że zaproponowano jej występ w "Tańcu z Gwiazdami". Jej partnerem do tańca został zdeklarowany gej.

Czytaj więcej o Sarze Palin w "Wysokich Obcasach"

DOSTĘP PREMIUM

DOSTĘP PREMIUM