Wielka Brytania: Polka pogrzebana żywcem?

Porażona paralizatorem, związana, wciśnięta do kartonowego pudła i pogrzebana żywcem. Tortury jak z filmu "Kill Bill" - komentuje "Daily Mail" przypadek Polski, mieszkanki Huddersfield. Kobieta przeżyła.

Jeśli śledztwo potwierdzi wstępne ustalenia, to mieszkająca w Wielkiej Brytanii Polka przeszła prawdziwe piekło, i to z rąk swoich bliskich.

Według "Daily Mail" kobieta miała zostać porażona paralizatorem, następnie związana i umieszczona w kartonowym pudle. A następnie zakopana żywcem nieopodal klubu golfowego Woodsome Hall. Miejsce, w którym ją zakopano, zostało przywalone pniem drzewa.

Kobieta przeżyła, jej partner aresztowany

Jak relacjonuje "Daily Mail" , 27-letniej kobiecie udało się jednak wydostać z pułapki i zaalarmować policję.

W związku z domniemanym pogrzebaniem żywcem brytyjscy funkcjonariusze aresztowali jej 25-letniego partnera. Stanął on przed sądem miejskim w Huddersfield oskarżony o porwanie, próbę zabójstwa i posiadanie paralizatora.

Wraz z nim na ławie oskarżonych zasiadł 17-latek, któremu postawiono zarzuty porwania i próby zabójstwa. Jego nazwisko nie zostało ujawnione.

Oskarżeni zostaną w areszcie

Podczas postępowania sądowego, w którym uczestniczyli tłumacze, sąd zdecydował o pozostawieniu obu oskarżonych w areszcie.

Zwolnił natomiast za kaucją 49-letniego mężczyznę i 46-letnią kobietę, których również wcześniej policja zatrzymała w związku ze sprawą.

KAMPANIA WYBORCZA 2011 na Facebooku - dołącz do nas!

DOSTĘP PREMIUM