Wybory 2011. Kalata rozchwytywana: wystartuje z list PSL czy OdS?

Obywatele do Senatu chcą poprzeć kandydaturę Anny Kalaty, której startowanie ze swoich list zaproponowało wcześniej PSL - podaje ?Wprost?. Kalata potwierdza: - Decyzji jeszcze nie podjęłam, szanse oceniam na 50 na 50.

- Rzeczywiście, prowadzę rozmowy z Obywatelami do Senatu. Decyzji jeszcze nie podjęłam, na razie analizuję ich program. Na co się zdecyduję: inicjatywę prezydentów czy PSL? Szanse oceniam: 50 na 50 - mówi b. minister pracy z ramienia Samoobrony.

PSL zapowiedziało chęć wystawienia Kalaty na swoich listach w lipcu. Liderzy ludowców pojawili się na jej imieninach w Hotelu Gromada, gdzie złożyli tę propozycję publicznie - na scenie.

Anna Kalata wraca do polityki! Do Senatu z list PSL?

Kalata z ramienia Samoobrony była ministrem pracy i polityki społecznej w rządzie Kazimierza Marcinkiewicza, a następnie w rządzie Jarosława Kaczyńskiego. Wraz z rozpadem koalicji PiS-LPR-Samoobrona podała się do dymisji i wycofała z polityki.

W 2010 roku przeszła spektakularną metamorfozę. Jak pisały wówczas gazety, "z dojrzałej kobiety po czterdziestce w ciągu trzech lat zamieniła się w atrakcyjną blondynkę". W ubiegłym roku zagrała w bollywoodzkim filmie "Cztery spotkania" oraz wzięła udział w 12. edycji "Tańca z Gwiazdami".

Kalata z Paulą dały gorący występ

Czy Anna Kalata powinna wrócić do polityki - gorące komentarze na Facebooku!

DOSTĘP PREMIUM