Prezes w czołgu miota kotem, a agent Tomek śle buziaki - nowa internetowa gra PO

PO ma nowy sposób na zabawienie wyborców. W internetowej grze Platformuła każdy może wcielić się w jednego z pięciu polityków i wziąć udział w wyścigu samochodowym. Po drodze spotyka się przeróżne ?egzotyczne? postacie, jak o. Tadeusz Rydzyk z kropidłem, czy... agent Tomek.

Gra zadebiutowała w sieci dzisiaj w samo południe. Dostępna jest pod adresem Platformula.pl.

Każdy internauta może wcielić się w jednego z pięciu polityków - Jarosława Kaczyńskiego, Grzegorza Napieralskiego, Antoniego Macierewicza, Donalda Tuska czy Waldemara Pawlaka. Każdy z nich porusza się innym pojazdem - Tusk ferrari, Kaczyński czołgiem (ze Zbigniewem Ziobrą), a Macierewicz rakietą. Każda postać ma też do dyspozycji specyficzny rodzaj "ataku" - Napieralski "cyka fotki" telefonem komórkowym, a prezes PiS strzela kotem z armaty.

Celem gry jest wygranie wyścigu samochodowego. Zawodnicy muszą uważać jednak na pewne przeszkody - omijać wywijającego kropidłem o. Rydzyka czy puszczającego buziaki agenta Tomka.

Po drodze można zyskać dodatkowe punkty najeżdżając na gwiazdki czy odpowiadając na pytania o inwestycje powstające za rządów PO. - Chcemy, żeby w ciekawy sposób można było poznać inwestycje, które miały miejsce w Polsce w ciągu ostatnich czterech lat - powiedziała posłanka Agnieszka Pomaska.

PO nie jest pierwszą partią, która próbuje w ten sposób zabawić wyborców. SLD kilka tygodni temu zaprezentowało "grę w Grabarczyka", w której należało zmieścić jak najwięcej pasażerów do wagonu.

Komentarze, sondaże, opinie . Obserwuj wybory na Facebooku >>

DOSTĘP PREMIUM